Заступник директора рівненського аеропорту "наїхав" на облдержадміністрацію

Департамент із питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА без тендеру замовив роботи щодо ремонту даху рівненського аеропорту, які у результаті виявилися неякісними. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив заступник директора ОКП «МА Рівне» Михайло Чубай.

У дописі з декількома фото чоловік згадав голову облдержадміністрації Олексія Муляренка, його радників та 1-го заступника голови Рівненської облради Олександра Корнійчука.

- Олексій Муляренко, Олександр Корнійчук, кажете і кажуть ваші радники, що саме ви відродити аеропорт, що без вашого господарського втручання нічого б не вийшло, то я вам покажу, результат вашого "відродження" вартістю в півмільйона гривень. Саме ви, вдруге заплатили і замовили роботи у фірми, яка «продірявила» рівненський аеропорт, і зробили це без тендера. Не пройшло й кілька місяців і ваш ремонт зійшов разом зі снігом, як і дороги. Замовником робіт і розпорядником коштів був департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА, - написав Чубай.

Читайте також: Муляренко бронює вікна в кабінеті Рівненської ОДА? [+ФОТОФАКТ]

У відповідь Чубаю один із радників голови ОДА Андрій Андрощук цілком слушно поставив питання щодо того, хто з керівництва аеропорту прийняв роботи й підписав акт прийому-здачі робіт. Прізвища Чубай не назвав, однак розмістив коментар директора департаменту будівництва Ярослава Мазярчука - чиновник запевняв, що "за власні кошти фірма все зробить".

Читайте також: Рівненський аеропорт звернувся за правдою в центр судових експертиз

Нагадаємо, що конфлікт між керівництвом комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Рівне" і Рівненською облдержадміністрацією виник через намагання звільнити директора летовища Ігоря Насинюка. Зокрема начальник фінансової інспекції в Рівненській області Анатолій Карпюк звернувся до голови Рівненської обласної ради з проханням щодо звільнення керівника аеропорту через фінансові порушення у 2013 році. Утім, на той момент Насинюк іще не очолював підприємство.

У п'ятницю 24 лютого працівники аеропорту прийшли до облради з вимогою залишити директора у спокої. Голова Рівненської облради Микола Драганчук заявив, що питання Насинюка буде розглядатися на сесії 17 березня.

Читайте також: Рівненський аеропорт 135 млн гривень не одержить

Коментарі

Editing PDF is certainly a crucial task, and there are plenty of ways to edit a PDF in Microsoft Windows OS. But in macOS, a user can edit PDF files by using any web tool or use a PDF editor software.
>> https://myanimelist.net/profile/aceline

однак розмістив коментар директора департаменту будівництва Ярослава Мазярчука - чиновник запевняв, що "за власні кошти фірма все зробить".
https://basketball-legends.io/

https://www.appvn.one
This is Very very nice article. Everyone should read. Thanks for sharing.

https://goo.gl/y9fCWn Walatra etaku susu kambing etawa asli
https://goo.gl/y9fCWn Walatra etaku susu kambing etawa asli
https://goo.gl/y9fCWn Walatra etaku susu kambing etawa asli
https://goo.gl/y9fCWn Walatra etaku susu kambing etawa asli
https://goo.gl/y9fCWn Walatra etaku susu kambing etawa asli

https://goo.gl/arrkfe Obat Herbal Kanker Otak
https://goo.gl/VBFyi2 Obat TBC
https://goo.gl/ooXyhS Obat radang amandel
https://goo.gl/94gZFX Obat asam urat
https://goo.gl/Ld4VKF Obat Sariawan
https://goo.gl/8v2oKL Obat mata bengkak
https://goo.gl/pnP3nA Obat kanker lambung
https://goo.gl/96UaW3 Obat kanker paru paru
https://goo.gl/bjzQzS Obat usus buntu
https://goo.gl/PUDELN Obat asam lambung

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.