Рівненський екс-депутат заявив у суді, що "по фєні не ботає" [+ВІДЕО]

Ігор Мічуда Олександр Лащук

Сьогодні відбулося перше судове засідання за позовом начальника Рівненського ДАБІ Ігора Мічуди до екс-депутата міської ради Олександра Лащука про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди.

Сам позивач на судове засідання не з'явився, але подав клопотання розглядати скаргу без його присутності. Представлятимуть інтереси чиновника  "Центр юридичної аналітики", зокрема Тетяна Гусак та Олена Терещенко. Олександр Лащук захищатиме себе сам.

У своїх позивними вимогах Ігор Мічуда просить суд зобов'язати відповідача спростувати на його думку недостовірну інформацію та заборонити екс-депутату публікувати будь-що про позивача без його згоди. Окрім того він хоче стягнути 100 тисяч гривень моральної шкоди та 40 тисяч гривень пов'язані із судовим збором та витратами із наданням юридичної допомоги.

Читайте також: Начальник Рівненського ДАБі вимагає гроші в екс-депутата

На початку судового засідання Олександр Лащук заявив, що "по фєні не ботає", як представники Мічуди, і попросив суд перенести засідання у зв'язку з тим, що він не ознайомлений із позовною заявою. Також звинуватив чиновника у тому, що він та його представники навмисно вказали не ту адресу, за якою проживає відповідач, щоб позбавити його можливості захищати себе та назвав адвокатів посадовця некомпетентними.

Представники же позивача згодилися - можливо і сталася технічна помилка у зазначенні адреси проживання відповідача, тому не заперечували щодо перенесення дати засідання, яке призначили на 15.00 9 березня.

Читайте також: Екс-начальника рівненської митниці Вавровського підозрюють в незаконному збагаченні

ГО Час-Дій
"Центр юридичної аналітики"

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.