Рівненський "Верес" закінчив другий збір перемогою

Матчем проти представника Чемпіонату Львівщини футбольного клубу «Миколаїв» завершив другий навчально-тренувальний збір Народний Клуб «Верес».

Головною метою тренерського штабу у цьому поєдинку був перегляд потенційних новачків, тому не дивно, що зі стартових хвилин у складі рівнян вийшло лише четверо футболістів, які на контракті – це Василь Білий, В’ячеслав Лухтанов, Ярема Каваців та Валерій Лебедь.

Зрештою, саме один з можливих новачків вже в дебюті гри відкрив рахунок. Перед самою перервою миколаївці відігралися. Попри те, що перемога була не головною метою цієї гри, «Верес» таки схилив успіх на свій бік. Сергій Герасимець, який вийшов у другому таймі, оформив дубль. Отож, «Верес» - ФК «Миколаїв» - 3:1.

Головний тренер "Вереса" обурений звинуваченнями про підкуп ФК "Скала"