На день закоханих у Рівному виступив гурт "Бez обмежень" [+ФОТО, ВІДЕО]

Фіналісти проекту "Х-фактору" гурт "Бez обмежень" виступили у Рівному 14 лютого. Це був перший концерт виконавців у нашому місті.

Та це не завадило гурту зібрати повну залу рівненських прихильників. Рівняни ж після концерту поділилися у соцмережах враженнями від виступу "Бez обмежень".

В Рівне хлопці приїхали не самі. Допомогти їм приїхали друзі та колеги - дует The Oscar Wild. В Рівному і один і інший гурт виступають вперше.

Проте, про місто хлопці чули неодноразово, а соліст "Бeз обмежень" Сергій Танчинець жартує, що ще й часто проїжджав через Рівне, коли їхав до батьків в рідне місто Мукачево та звертав не на ту дорогу, пише "ОГО". 


- Нам приємно, що новий альбом "5 хвилин" будемо презентувати в місті, в якому граємо вперше. Це такий початок початку, - додає Сергій Танчинець.

 

Коментарі

As an editor from https://wwebelt.com/category/wwe-belt/ Well thanks for writing this and I guess number of types of meat will work just fine with fresh truffles like red meat, and even chicken, rabbit and other white meats etc with the combination of heavy cream and truffle oil making it real tasty sauce.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.