Подаруй любов найдорожчим: у «Розумній іграшці» пропонують найкращі подарунки для маленьких рівнян

День закоханих, який прийнято відзначати 14 лютого, не лише привід зробити подарунок своїй другій половинці, але й найдорожчим - нашим маленьким “половинкам”. Адже це свято популярне не лише серед дорослих, але й дітей - більше 650 мільйонів малюків у віці від 6 до 10 років обмінюються в День Святого Валентина тематичними листівками і невеликими сувенірами. А де ж обрати найкращі подарунки за доступними цінами, як не у гуртівні «Розумна іграшка».

До речі, м’які іграшки, які так часто дарують коханим, теж можна знайти на прилавках магазину.

Сердечка, ведмедики, кішечки, а також брелочки у вигляді двох з'єднаних сердець — все, що потрібно для найдорожчим, аби проявити свою любов.

І це ще не все, завітавши на гуртівню, навіть найвибагливіший покупець зможе обрати для себе підходящий товар від світових виробників. Окрім того, ви можете у нас обрати листівки та подарункові пакети.

 

Купуючи у нас можете бути впевнені — ви обираєте найркаще!

А для того, щоб Вам було зручніше визначитися -  «Розумна Іграшка» створила навіть спеціальну тематичну рубрику на своєму сайті

Тому запрошуємо на нашу гуртівню «Розумна Іграшка» і ви з можете придбати все не обхідне до дня Св. Валентина.

Завітайте до нас і ви переконаєтеся, що оберете найкраще для тих, кого любите!!

Детальну інформацію дізнавайтесь в гуртовні «Розумна Іграшка».

Сайт: smarttoys.com.ua

Адреса: м.Рівне вул. Біла 53 .

Графік роботи: Пн.–Нд.: 08:00–20:00. Без перерви і вихідних.

Телефони: 066-210-75-69; 097-764-66-25.

А напередодні Дня усіх закоханих пропонуємо Вам і кілька цікавих фактів про 14 лютого:

1. Існує, як мінімум, 5 легенд - гіпотез, пов'язаних з походженням Дня святого Валентина, а самих Валентинів, що претендують на звання «родоначальника» свята, налічується не менше семи. Правда, документально підтверджено реальне існування всього двох мучеників з таким ім'ям, яких дійсно стратили, але за що конкретно - історія замовчує.

2. Свято кохання пішло з римських луперкалій - язичницького фестивалю родючості. Як і в нашій країні, в європейських державах ті дохристиянські святкування, які не виходило взагалі заборонити, адаптували під нову релігію, присвячуючи їх якомусь християнському святому. При цьому в наші дні в День святого Валентина Римсько-католицькою церквою не проводяться якісь особливі богослужіння, це є свято є світське, а не релігійне.

3. Перша згадка про День святого Валентина, як про День закоханих, зустрічається в хроніках XIII століття, а поширення у вищому світі він отримав тільки наприкінці XIV століття. Сталося це завдяки двом популярним в ті часи письменникам - Джеффрі Чосеру і Джону Гауер, які поетизували це свято. Загальнонародним ж у світовому масштабі він став до XVIII століття, а в нашу країну взагалі прийшов лише в 90-і роки XX-го.

4. Традиція посилати коханим листівки у вигляді серця теж має відношення до однієї з легенд про святого Валентина. Вважається, що він з в'язниці написав послання своїй коханій на паперовому серці червоного кольору, але вона отримала листа тільки після страти закоханого. Правда, за іншою версією «валентинки» стали знамениті завдяки герцогу Орлеанскому, який з ув'язнення писав своїй дружині вірші на рожевих сердечках.

5. Наприкінці XIX століття в Англії був випущений перший збірник віршів і тематичних привітань до Дня святого Валентина. Книга називалася «Керівництво молодій людині з написання валентинок». 6. У наш час «валентинки» популярні настільки, що за обсягом продажів поступаються лише різдв’яним листівкам. Причому їх прийнято дарувати не тільки коханим, але і родичам, і друзям і навіть вчителям і колегам. Більш того, багато американців і європейці купують «валентинки» в подарунок своїм домашнім тваринам.

7. Квіти теж користуються величезною популярністю - у світі щороку в День святого Валентина і напередодні тільки троянд продається близько 200 мільйонів штук. Крім цього, в День закоханих часто дарують квіткові композиції у вигляді серця. До речі, іноді вони містять у собі полуницю,шоколадні «валентинки» або листівкі на тонких металевих паличках.

8.Символом Дня святого Валентина вважаються два голуба. Це пов'язано з тим, що в середньовіччі набуло поширення повір'я, що саме 14 лютого ці птахи вибирають собі пару. Потім голубів стали зображати на «валентинках» і на коробках цукерок, крім цього, їх фігурками прикрашаються святкові торти.

9.Із середніх віків прийшли до нас і стрічки, які часто малюють на «валентинках» або прикріплюють до них. Під час лицарських турнірів дами дарували стрічечки борцям за них кавалерам, і ті прив'язували їх до шоломів, латам або до списів. Вважалося, що ці полосочки тканини приносять лицарям удачу, причому не тільки на турнірах, а й в справжніх битвах.

10.Робити пропозицію руки і серця - прерогатива чоловіків, однак в День закоханих дівчата самі можуть проявити ініціативу, і це не вважається чимось негожим. У Нідерландах ж взагалі існує гарний звичай - якщо чоловік у цей день відмовляє жінці, він зобов'язаний подарувати їй шовкову сукню.

11.Незважаючи на те, що всі чудово знають, що Джульєтти з Верони насправді не існувало, щороку в День святого Валентина на адресу її музею приходить величезна кількість листів. Закохані зі всього світа пишуть їй і діляться своїми історіями щасливою або нещасною любові, а також просять дарувати їм це прекрасне почуття.

на правах реклами

 

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.