Рівне у сніговому полоні: доїзд ускладнений на всіх вулицях [+ФОТО]

Рівне замело. Наразі проїзд вулицями та дорогами міста ускладнено в усіх напрямках. Найскладніше проїхати через Золотіївський міст, кажуть шляховики.

За словами начальника міського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг Віктора Климука, дорожники почали працювати з ночі, втім через постійний снігопад проїзд вулицями міста ускладнено.

- Наразі у Рівному працює 8 очисних автомобілей, 3 трактори на автошляхах і 2 на пішохідних зонах, задіюємо 5 машин для посипання доріг і грейзер. Працюватимемо цілодобово допоки не зміняться погодні умови, - зазначає Віктор Климук. 

Тим часом рівняни у соцмережах діляться фото заметеного міста та нарікають, що краще сьогодні взагалі з дому не виходити - Рівне практично стоїть.

Також зазначають, що складна ситуація на дорогах вулиць Віденська, Студентська та в мікрорайонах Ювілейний і Північний.

Та нарікають, що попіклуватися про себе міський голова Рівного Володимир Хомко не забув - біля міськради територія розчищена, в той час, як через дорогу пересічні мешканці змішені пробиратися крізь сніг ковзаючись.

Коментарі

Та хватить скиглити та хаяти ШЕО, краще поїдьте в напрямку Сарн, Костополя, Березного, дороги в Рівному в порівнянні із вказаною дорогою, сполученням Рівне - Сарни, Рівне - Березне, будуть здаватися автострадою літом, тільки виїжджаєш з Рівного і відчуваєш всі плюси життя в 21 столітті. За два дні снігу і заметілі ні однієї одиниці техніки, сніг по коліна, машини і фури в сугробах.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.