У Рівному найдорожче в Україні тепло і гаряча вода

Попри часті запевнення міського голови Рівного Володимира Хомка про те, що наше місто мало не «по переду всієї країни», часто факти говорять про інше. Ось і у питання комунальних тарифів, так сталось, що ми знову попереду. Але це лідерство сумнівне, бо поперед де ми за вартістю тепла і гарячої води…

Не раз самому доводилось на сесіях міської ради чути з вуст Володимира Хомка посилання на досвіди інших міст і запевнення, що у Рівному, якщо й не краще, то точно – не гірше. Але як журналіст вивчаючи факти, цифри і статистику не раз переконувався у зворотному.

Читайте також: Через бурштинокопачів у Рівному високі ціни на житло

Ось і зараз, нам розказували, що тепло у Рівному не найдорожче і таке ж як і у більшості областей, а виявилось – навпаки. За результатами аналізу проведеного проектом «Твій дім» - саме у Рівному і в Києві – найдорожче тепло. А за вартістю гарячої води наше місто взагалі є «лідером» в Україні.

Читайте також: Хомко хоче віддати рівнян столичній компанії?

Для порівняння, найнижча вартість тепла у Чернівцях -  1185,12 гривень за одну гігакалорію. В той час як у рівному це коштує - 1457,09 гривень. Це на рівні вартості тепла у столиці.

З гарячою водою ситуація ще гірша, тут ми обігнали навіть Київ і вийшли на найвищий показник у 80,10 гривень за кубічний метр гарячої води.. У той час як кубометр гарячої води у сусіднньому Тернополі коштуєєє всього 67,11 гривень.

Програма "Твій дім” виходить на Першому національному і створена за підтримки фонду USAID (агентство США з міжнародного розвитку). Програма  розповідає про те, як за рахунок правильного використання енергоресурсів можна заощадити кошти своєї родини. Навряд чи експертів американського фонду USAID можна запідозрити в упередженому ставленні до Володимира Хомка. До речі, про махінації з тарифом на опалення у Рівному сайт "ВСЕ" писав ще у жовтні минулого року. Однак на цю інформацію тоді так ніхто й не відреагував, хоча мова йшла про висмоктування з кишень рівнян близько двадцяти мільйонів гривень.

Читайте також: Рівненські «тепловики»: нобелівські лауреати чи аферисти?

Повний випуск програми «Твій дім» дивіться нижче. 

Коментарі

Район між драматичним театром та продуктовим ринком.

а в якому районі міста Ваша квартира

Мені рахунок за 60 квадратів прийшов 2909,00 і було зовсім не тепло, а на обігрів електрики використано 185 кВт....

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.