Депутат Рінеради помстився АТОшнику і виключив зі списків на земельну ділянку

Депутат Рівненської міської ради від ВО «Батьківщина» Юрій Мітін з  мотивів помсти попросив міського голову Володимира Хомка виключити АТОшника зі списків на отрмання земельної ділянки. Про те, що учасника бойових дій, працівника патрульної поліції Сергія Коханюка позбавили законного права на отримання земельної ділянки, написала рівненська журналістка Інна Білецька на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

«Сергій Коханюк – патрульний і учасник АТО. Сергій не побоявся піти проти феодала, ой, даруйте депутата міськради Юрія Мітіна – власника ларьків, кіосків, торгових точок і інших цінних для міста і жителів малих архітектурних форм. Сергій був одним з тих, хто не допустив, щоб феодальна інспекція з питань безпеки руху зняла знак заборони зупинки між ринком Сагайдачного і пожежною. Не допустив, бо інакше б автівки блокували виїзд пожежних машин. Феодалу, ой, даруйте, депутату Мітіну такий непослух не сподобався, бо там під знаком розгружаються його машини. І, курвамать, він образився на постанови і штрафи, вирішив помститися. 
На сесії міської ради, феодал, ой, даруйте, депутат Мітін з голоса просить міського голову виключити прізвище Коханюк зі списків атошників, які мають отримувати земельні ділянки. Ось вам фрагмент стенограми. Вчитайтесь!!! 
Міський голова перепитує:
– Коханюк? Та нє вопрос!

Курвамать, ви, феодальні месники! Ви шо свою особисту землю під своїми ларьками даруєте? Ви, чиї діти відсиділися в теплих хатах, ви, хто крав і багатів, хто ділив місто на шматки, поки хтось воював, це ви в праві позбавляти атошника землі через помсту? Ви вправі перекривати виїзд пожежних машин, шоб ваші вантажівки м'ясо розвантажили? Ви вправі виступати на сесії і просити особливої поваги, а фактично права порушувати від патрульних, бо ви депутати? А ви, бютівці, що там в себе в фракції флешмоб влаштувати – афігєніє без берегів?» - написала Інна Білецька на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Нагадаємо, що нещодавно депутат Рівнеради Юрій Мітін вимагав у міської ради виділити йому під будівництво земельну ділянку поблизу Центрального універмагу.

Читайтет також: Депутат Рівнеради хоче 40 "квадратів" для забудови у самому серці Рівного

Ключові слова: 

Коментарі

В даній ситуаціі тільки жорстке президентське правлвння з чіткою вертикальлю влади забезпечить процес становлення держави.Сентиментам тепер не місце.Наша ніби то еліта ще не вихована і не готова до демократичних кроків. Нам більше не потрібна ця клоунада під назвою "вибори", потрібно запровадити термін головування президента до стабілізації ситуації в країні. Вибори вигідні Москві і Путіну щоб зробити реванш регіоналів.

а шльондри, ой даруйде, ніхто перестануть судити по собі і під псевдонімами називати шльондрами тих, хто не боїться писати правду?

А чим цей псевдо атошник такий визначний. що йому треба дарувати квартиру? Ну крім того, що за знаки труситься?

А які докази були у Білецької на тих ДАЇшніків що вона не атестувала, будучи членом атестаційної комісії по відбору поліціантів? То слід зауважити що Коханюк за багатьох тих що непройшли атестацію ще гірший.

А які у Вас є докази, що він брав хабарі? Чи це просто аби потриндіти?

А чи то не той Коханюк що за Януковича брав хабарі на трасі Київ-Чоп? А ще уточніть скільки днів чи місяців він був на блок-постах через які сепери возили контрабанду?а чи не Білецька його атестувала в нову поліцію?

А Мітін Вам скільки заплатив за цей коментар? Правда очі ріже чи як?
Повстидались би...

Холоп,твоя Мама шльондра,а ти сука Мітіна підстилака.

А в чому заказ? В чому нерпавда?
Є стенограма засідання міської ради - читайте. Є патрульний поліцейський, який воював на Донбасі ще в 2014 році. Тоді, коли в солдат були лише шлопанці, камуфляж куплений волонтерами і автомат даний державою чи захоплений у бою. Є депутат, який попросив мера виключити цього бійця зі списку і відправити "на довивчення". І є образа депутата, що його змушують виконувати правила дорожнього руху. Я щось пропустив? То пооправте мене. 
А писать різну срань типу "заказуха" під анонімним ніком - це сміливо))) Скажи мені це в очі.

А шльондри, ой, даруйте, журналістки скоро перестануть писати заказні статейки?

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.