У Рівному "порвало" батареї і "затопило" університет?

Рівненський державний гуманітарний університет не перестає дивувати. Оскільки навчання там цьогоріч розпочинається у березні, на період канікул керівництво прийняло рішення відключити опалення. Щоб зекономити. Через це під час різдвяних морозів система опалення корпусу не витримала – потріскало близько сотні чавунних батарей, а вода з них – пошкодила стіни. Про це повідомляє інтернет-портал "Четверта влада".

На умовах конфіденційності, студенти університету розповіли, що викладачі називають орієнтовні суми збитків – близько 85 тисяч гривень. Також студенти кажуть, що адміністрація намагається приховати цей випадок. Адже, за їх словами, про ситуацію нібито досі не повідомили Міносвіти. Студенти переймаються питаннями про те, хто має відшкодувати збитки і нести відповідальність, та чи зможуть вчасно привести в порядок приміщення у навчальному корпусі.

– Ситуація виникла в першій половині січня, а комісія була створена тільки в понеділок, 30 січня, – розповідає один із студентів на умовах конфіденційності. – Досі не склали жодного акту, не озвучено розрахунку збитків та імен відповідальних за це. Спочатку звинувачували вахтера та коменданта корпусу, які нібито не повідомили інженерів, що очікується мороз.

Як розповідає наше джерело, в університеті нібито існує розпорядження ректора, у якому вказано не користуватися електроприладами та тримати мінімальну температуру в системі опалення з метою економії. Втім, підлеглі нібито перестаралися із виконанням такої вказівки, – каже джерело.

Ректор університету Руслан Постоловський підтверджує, що батареї потріскались, однак подробицями інциденту не ділиться, як і тим, хто ж у всьому винен. Каже писати запит.

– Прорвало, але то в будь-кого може прорвати. В мене вдома прорвало було. Велика проблема... – скептично каже Руслан Постоловський. – Ці батареї – з сорокових років поставлені були. Ще моя мама покійна вчилася. Ми вже відремонтували і все нормально. Батареї нові поставимо. – каже Руслан Постоловський.

Однак у скільки це обійдеться і звідки університет братиме на це кошти, наразі не відомо. Хоча джерел фінансування придбання і встановлення нових батарей та труб може бути два: бюджет або кишені студентів. Хоча готовий спрогнозувати, що за чиюсь недбалість і бажання зекономити заплатить і бюджет і студенти.

Ключові слова: 

Коментарі

ВСЕ вже не здатне на власні статті? Лише копіпаст?

Зато мільйонер Постоловський каже , що йому не потрібно подавати декларацію, бо він не держслужбовець.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.