Депутата Рівнеради Бабата хочуть посадити під домашній арешт, а він погрожує судом [+ФОТО] [+ВІДЕО]

Адвокат Володимир Цуняк і депутат Рівнеради Олександр Бабат

У вівторок депутату Рівненської міської ради Олександру Бабату обирали міру запобіжного заходу. Прокурор Максим Журавський просить у суду для нього цілодобового домашнього арешту та вилучення закордонного паспорта - мовляв підозрюваний може виїхати за кордон або ж тиснути на свідків.

прокурор Максим Журавський

Прокурор Максим Журавський

Нагадаємо, Олександра Бабата звинувачують у приховувані злочину, пов'язаного зі смертю людини. Підозрюваний свою причетність заперечує, вважає себе невинним. У судовому засіданні він заявив, що свій авторитет здобував роками: допомагав людям, військвослужбовимцям, має різного роду подяки та позитивні публікації у ЗМІ.

Його адвокат Володимир Цуняк попросив суд усі ці докази врахувати при прийнятті рішення, окрім того зазначив, що в Олександра Бабата на утриманні троє малолітніх дітей та 75-річна мама, окрім того чоловік має кредит понад десять мільйонів гривень, який необхідно гасити. Відтак він не може перебувати під арештом, а змушений працювати.

Сам Олександр заявив, що свою непричетність до смерті людини доведе і тоді усім, хто його звинувачував доведеться вибачитися. Рішення стосовно міри запобіжного заходу підозрюваному суд оголосить сьогодні о 9.00.

Олександр Бабат

Максим Журавський

Читайте також: Рівненський нардеп заявляє про хабар поліцейському у справі Бабата

Докладно про історію з Олександром Бабатом у матеріалах сайту "ВСЕ".

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.