Рівненський нардеп вимагає фінансової перевірки генпрокуратура Луценка

Народний депутат України Андрій Лозовий вимагає від Генеральної прокуратури організовати перевірку майнового і фінансового стану очільника відомства Юрія Луценка. Таку заяву він виголосив у відповідь на клопотання Генпрокуратури про перевірку його особисто, а також інших нардепів.

- Було б справедливо, щоб Генеральна прокуратура клопотала також про перевірку Генерального прокурора, який "забув", що живе у 900-метровому (!) будинку, записаному на свого тестя. Тим паче, серйозний бізнес родини Генпрокурора Юрія Луценка з'явився в ті часи, коли він очолив Міністерство внутрішніх справ. Тоді посади в структурі МВС на всіх рівнях продавалися наліво-направо, як колготки на базарі, а тендери на підряди систематично вигравали фірми з орбіти міністра Луценка. То це, скажіть будь ласка, бізнес чи корупція? - запитує народний обранець.

Нагадаємо, народний депутат Лозовий задекларував 50.000 доларів, 150.000 євро і 800.000 грн (6 млн 260 тис. грн), а також святі мощі 13 століття і перелік із 25 об’єктів цінного рухомого майна (картини, антикваріат), вартість якого нардепу невідома.

Читайте також: Рівненський нардеп розповів як заробити мільйони на "ялинках Кучми" [+ВіДЕО]

Читайте також: Рівненський нардеп купив хрест-реліквію за 7210 грн чи все таки одержав у спадок?

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.