З'явилось відео "бурштинової бойні" на Рівненщині

Інтернет-сайт "ВСЕ" повідомляв раніше про стрілянину, яка відбулась у Старому Селі, Рокитнівського району. Тоді на Полісся приїхали молодики, які нібито вирішили «кришувати» незаконний видобуток бурштину у цій місцевості. Внаслідок перестрілки троє були поранені.

Як виявилось згодом, трьох нападників було поранено у перестрілці. Жителі Старого Села відмовились видавати їх правоохоронцям і кілька годин тримали у заручниках. Аж поки не приїхали журналісти. Лише тоді поранених доправили у районну лікарню.

Ще пізніше з’явилась інформація про те, що поранених нападників водили по селу і били. А нещодавно у соціальній мережі «Фейсбук» було опубліковане відео відзняте мобільним телефоном, якраз під час описаних подій.

Нещасне, бідне Полісся! Дайте не минайте! Де та поліція? Досі жодного затримання! Досі!
А ось вам і бандити, які ніби-то напали на жителів Старого села. Це один з тих, кого тримали в заручниках. І це саме той, про кого писали вчора в коментарях, що розстріляли би його деякі коментатори. Це жорстоке і страшне відео. Він роздягнений і побитий на морозі і він просить не стріляти. І не бити просить. У нього вимагають зізнатися в нападі. Вочевидь, що потім виправдати насильство. Це дічь, нічим не виправдене страшне дикунство. Це біда і це справжня катастрофа. Тим, хто виправдовував старосільців дивитись обов'язково. А ось жінкам дивитися не раджу,
 – написала Інна Білецька коментуючи оприлюднене відео у соціальній мережі Фейсбук.