Нардеп обіцяє змусити депутата Рівнеради утримувати дитину

Неприємності у депутата Рівненської міської ради Олександра Бабата схоже й не збираються  закінчуватись. Здавалось виключення з партії «Батьківщина» і з депутатської фракції у Рівнераді має бути фіналом. Але ж ні...

Народний депутат Андрій Лозовий пообіцяв змусити Бабата взяти на утримання сина Андрія Артвінського, який нібито загинув на будівництві пов’язане з депутатом. Тіло Артвінського пізніше знайшли у лісі, неподалік Рівного.

Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ», народний депутат Сергій Євтушок звернувся до Генпрокуратури з вимогою розібратись у справі загибелі Артвінського і дати належну справедливу оцінку. В той же час нардеп Андрій Лозовий звернувся до керівництва Нацполіції в вимогою справедливо розслідувати справу та покарати винних. Нині ж Лозовий опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» віде в якому обіцяє примусити депутата Олександра Бабата взяти на утримання сина загиблого Андрія Артвінського.

«Ця історія точно матиме логічну розв'язку» - написав Андрій Лозовий в коментарі до відео.

 


Читайте також: Депутат Рівнеради приховує тіло загиблого робітника?

Коментарі

кгасунчики рептилоїдні:))

гість, а й справді, чи не забагато собі дозволяє пан бабат?.. Можливо пора відповісти за свої вчинки і смерті на будівництві. Радикальні переконання і наведені в коментарі припущення, як на мене, не мають суттєвого значення для матері й сироти сина загиблого Андрія.

Спочатку нехай цей радикальний пятух, який став долларовим мільонером під час війни свого братика від наркоманії вилікує.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.