Рівненський "Верес" може залишитись без головного тренера?

Головний тренер рівненського "Вереса" Володимир Мазяр має шанс продовжити кар'єру на Кіпрі. Про це повідомляє інтернет-сайт «24 футбол».

Як пише інтернет сайт «24 футбол» 39-річний тренер рівненського народного клубу «Верес» Володимир Мазяр зацікавив одного з флагманів кіпрського футболу. Однак назву клубу, який зацікавився тренером червоно-чорних видання не називає.

Відзначимо, що Володимир Мазяр має нині діючий контракт з "Вересом" термін якого спливає через два роки. Рівненський клуб під керівництвом Мазяра у минулому сезоні вийшов з другої ліги у першу. І вже у сезоні 2016-2017 років посідає друге місце в Першій лізі після 19 турів, маючи у своєму активі 43 очки. Та має всі шанси вийти до української прем’єр-ліги.

Наразі немає реакції самого Володимира Івановича та керівництва клубу. Президент Народного клубу «Верес» нині знаходиться на відпочинку у Єгипті, а генеральний директор Ігор Дедишин перебуває у Словенії. Де ще у  минулому році став членом правління тамтешнього футбольного клубу «Цельє». Який нині знаходиться на п’ятому місці у першій лізі Словенії.

 

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.