Двоє екс-головних "ментів" Рівненщини хочуть керувати Нацполіцією

У Національній поліції України оприлюднили список тих, хто претендує на місце керівника силового відомства замість екс-очільниці Хатії Деканоідзе. Серед більш як шістдесяти кандидатів – двоє, це колишні керівники управління МВС (пізніше Нацполіції) у Рівненській області.

 

Один з них, це Сергій Князєв, який очолював поліцію Рівненщини у період з квітня по листопад 2016 року Його прислали до нас в область для наведення порядку з незаконним видобутком бурштину. Після звільнення з посади начальника управління Національної поліції Рівненщини, Сергія Князєва призначили начальником Департаменту карного розшуку Нацполіції.

Іншим кандидатом на посаду головного поліцейського країни є свободівець В’ячеслав Чайка. У 2014 році, відразу після Революції Гідності його призначають керівником управління МВС у Рівненській області. Однак громадськість виступила проти і назвала це призначення непрозорим. Під тиском масових протестів у Міністерстві були змушені змінити своє рішення і Вячеслава Чайку звільнили з посади.

Пізніше, у своєму звільненні Чайка звинуватив журналістів сайту «ВСЕ» та вже довгий час судиться. Суд першої інстанції став на бік екс-міліціонера. Незважаючи на те, що за Законом посадова особа не має права вимагати грошової компенсації суд присудив виплатити Чайці 10 тисяч гривень. Не взяв до уваги суд й те, що в наведених паном В’ячеславом доказах немає жодних збігів з даними журналістів проти яких він позивався. Засідання суду, на якому було оголошене рішення чомусь проходив без участі журналістів проти яких позивались і їхніх адвокатів. А апеляційний суд не взяв справу до розгляду. Нині ж справа перебуває на розгляді у Вищому спеціалізованому суді. А сама судова епопея триває вже третій рік.

Чи працював пан Чайка після звільнення з рівненського МВС не відомо. У графі «посада» на сайті Нацполіції навпроти В’ячеслава Чайки нічого не вказано. Відомо лише, що раніше він був помічником народного депутат від ВО «Свобода» Олега Осуховського.

Нагадаємо, міністр МВС Арсен Аваков обіцяв призначення глави Нацполіції у лютому після того, як кандидати пройдуть конкурс

Читайте також: Хто з відомих рівнян одержав "ствол" від Авакова [+ФОТО]

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.