Хто з відомих рівнян одержав "ствол" від Авакова [+ФОТО]

пістолет "Beretta PX4" Бориса Ложкіна

Журналісти видання Українська правда дослідили питання нагородження відомих українців зброєю від Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Із певними труднощами медійникам із джерел у міністерстві вдалося добути перелік 400 осіб, котрі одержали пістолети, штурмові гвинтівки, пістолети-кулемети, автомати і навіть кулемет Максима (отакий-от подарунок - один із чотирьох - для Арсенія Яценюка від однопартійця-міністра).

Серед нагороджених упродовж 2014-2015 років ми помітили імена трьох відомих рівнян.

Зокрема, найпершим серед таких зброю одержав Народний депутат України Олег Осуховський. 21 березня 2014 року він став власником пістолету "Форт 17-05" (№110015) калібру 9 мм. До речі, таким саме "стволом" нагороджений наприклад, і чинний спікер Верховної Ради Андрій Парубій. Така ж модель - у колекції з чотирьох "аваковських подарунків" - є і у Прем'єр-Міністра Володимира Гройсмана.

 пістолет Форт 17-05

Олег Осуховський, як і спікер парламенту Андрій Парубій, нагороджений пістолетом Форт 17-05

На початку липня 2014 року Віталію Чугуннікову, котрий у той час був нардепом, вручили "Форт 17" (№090124) калібру 9 мм. Варто зауважити, що цей пістолет Аваков дарував доволі часто.

пістолет Fort-17

Пістолет Fort-17

Також у часи роботи у парламенті у листопаді 2015 року швейцарський пістолет "Sphinx SDP" (№S12В002991) калібру 9x19 мм одержав уродженець Рівного Юрій Луценко. До слова, подібної моделі із оприлюдненого сьогодні списка немає ніхто інший.

пістолет Sphinx SDP Юрій Луценко

 

 

 

 

 

 

Коментарі

хлопці з добробатів у Авакова дозволу не питали, кожен хто повернувся з зони АТО привіз з собою арсенал. І чхали вони на ті ментовські дозволи, у країні війна і за давньою українською традицією - Що то за козак що шаблі не має? Менти знають але бояться зачіпати, бо знають що отримають кулю в лоб. Революція триває! Слава Україні!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.