Рівнянка Бобровська наїхала на Порошенка і відповіла за Саакашвілі та Одесу

Рівнянка Соломія Бобровська, котра після відставки Михеїла Саакашвілі, виконувала обов'язки голови Одеської облдержадміністрації відповіла на критику Порошенко. За її словами, президент України сказав неправду. Факти Соломія навела на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

- Хочу лише прокоментувати "об’єктивну" аналітику, яку ви дозволили собі озвучити під час представлення нового голови Одеської ОДА. Не має значення, чи Ви свідомо говорили неправду, щоб маніпулювати думкою суспільства, чи просто скористалися нагодою оббрехати діяльність нашої команди, аби поквитатися з політичними опонентами. [...]. Мені було прикро бачити президента, який увесь свій візит звів до ницих насмішок, неправдивої критики і зведення особистих рахунків. Президента, який ухиляється від відкритої дискусії. Президента, який забув про такі принципи як чесність і справедливість, а стратегічні державні питання взагалі відкинув на задвірки своїх пріоритетів, - прокоментувала Соломія Бобровська.

На підтвердження своїх слів Бобровська навела "декілька сухих цифр".

- По-перше, загальний фонд фінансування доріг в Одеській області на 2016 рік за планом становив 1,174 млрд. грн. Частково цей фонд мали скласти кредитні кошти, частково кошти спрямовані з митниці тощо. З них лише 364 млн. грн. – це державний бюджет. Станом на 31 грудня 2016 року робіт на кошти з державного бюджету виконано на 354 млн грн. З державного фонду регіонального розвитку на дороги надійшло 134 млн грн і всі вони використані. За рахунок митних платежів у минулому році надійшов 163,6 млн грн, а не 22 млн грн, як Ви сказали. З них використано 88,4 млн. грн. За рахунок обласного бюджету профінансовано робіт на 84,6 млн. грн. з 107,5 млн. грн. запланованих. Тобто сумарно за цими статтями використано більш ніж 85% коштів. Найменше ж було використано кредитних коштів – близько 50%, а саме 206,4 млн. грн. з запланованих 416,6 млн. грн. Тобто усі, що фактично були переказані у область Державною службою автомобільних доріг, яка є розпорядником цих грошей. Де тут третина «незасвоєних» з вини ОДА коштів? Всього було відремонтовано 152 км доріг. Обсяг виконаних у 2016 році дорожніх робіт в Одеській області виявився найбільшим в країні і склав більше 10% від загального!
По-друге, щодо субсидій. Цю тему не знає тепер хіба що лінивий. Навіть віце-прем'єри визнають, що в Одесі нереально досягти захмарного плану щодо видачі субсидій. Не кажучи, вже про саму абсурдність боротьби за виконання планів з охоплення субсидіями, замість втілення заходів, які б сприяли зростанню добробуту українців. Але й тут вдалися до неправди, повідомивши, що субсидії отримує лише 17% родин області. Хоча в реальності, цей показник становить 34%
, - зауважила Соломія Бобровська.

Нагадаємо, що 12 січня Петро Порошенко відвідав Одесу, де представив новопризначеного голову облдержадміністрації Максима Степанова. Раніше чоловік директорствував на державному підприємстві "Поліграфкомбінат "Україна".

Під час виступу з президент України вдався до критики результатів команди екс-голови Одещини М.Саакашвілі, котрого звільнили з посади 9 листопада 2016 року. Зокрема, Порошенко критично висловився щодо незавершеного будівництва доріг в області, створення центру надання адміністративних послуг, малої кількості оформлених субсидій, функціонування Одеського аеропорту, зростання рівня злочинності в регіоні тощо.

У листопаді 2016 року 26-річна Соломія Бобровська була призначена заступником голови Одеської облдержадміністрації.

Соломія народилася у Рівному, завершила навчання у Рівненській гуманітарній гімназії, згодом філософській факультет у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Стажувалася у парламенті Канади, одержала диплом від прем'єр-міністра Канади за особливі досягненняння.

Коментарі

в країні війна! Критикувати Президента це значить грати на руку Кремлю. Тому не виключено що вищезгадана журналістка отримувала гроші від ФСБ , і все це є частиною секретного плану Шатун. Вимагаю СБУ здійснити всебічну первірку вищезгаданої особи.

Очень некрасиво поступил Порошенко С Михо и его командой.. Это Порошенко пригласил этих людей в Украину и потом всех их выгнал и облил грязью,
это Порошенко сказал НАМ всем , что он возлагает надежды на этих реформаторов.
А реформаторы столкнулись с коррумпированным договорняком. (это кратко)
Все в правительстве зарабатывают на войне и непонятках.
Европа и Америка ждет реформ и поэтому нет нам безвиз.
Мы все видели, как принимаются законы за пару часов, если у Порошенко есть на это интерес. Все депутаты на крючке у Порошенко и поэтому когда ему НАДО, то картина маслом. И так во всем.
Где реформа жэка? ОСМД?! - так оно не везде подходит.
Где даже такие законы о собаках на улице и парковках? где о нахал строях? почему бизнес в жилом фонде за счет жильцов? где медицинская реформа? без взяток с тобой в поликлинике никто не говорит... просто не видят.
и так везде. Чиновник стал наглый, говорит вежливо, но на этом все заканчивается... их ответы- это карусели ни о чем.
Город не чистится , снегом завалило... тротуары под снегом 6 дней - чистят местами. Полиция ни с кого штрафы не берет. Сколько же тут снега? В Одессе постоянные проблемы: ветер подул -деревья упали, дождь пошел - затопило ливневок нет. Снег пошел - некому чистить и каждый год проблемы с мусором , пока перезаключат договора - весь город в мусоре. Порошенко не видит мэра Одессы. А от Михо хотел , чтобы он горы перевернул.
Люди были рады, что Михо пришел в Одессу. Теперь новый губернатор.))) и так бесконечно.... Одесса резиновая - все выдержит.
А где доллар по 12 грн? и конец войне? - Порошенко обещал. Если Михо был болтун?! то... как все эти обещания....
привкус подлости остался

чому у статті жодного слова про Хомка ?

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.