Рівненським міжнародним аеропортом керуватиме журналіст

У Рівненського аеропоорту новий заступник директора. Ним став 29-ти річний Михайло Чубай. Про це стало відомо сайту «ВСЕ» з поінформованих джерел.

У минулому Михайло Чубай – журналіст рівненського телеканалу РТБ. Після обрання у 2014 році Михайла Кириллова голової Рівненської обласної ради Чубай став його прес-секретарем. Був редактором сайту «ТакеІнфо» який називають підконтрольним Кириллову.

Пішов з обласної ради одночасно з закінченням повноважень голови облради. Але залишився близьким до команди Кириллова. До якої відносять також народних депутатів від Народного фронту Вадима Сидорчука та Юрія Вознюка. А також голову фракції партії «Конкретні справи» в облраді Богдана Файфуру.

Нещодавно Михайло Чубай засвітився серед активістів партії «Рух нових сил» Михаїла Саакашвілі. Ну і тепер, екс-журналіст, став заступником директора Рівненського міжнародного аеропорту.

Коментарі

Як було написано в інших статтях, призначення журналіста має сприяти популяризації аеропорту.
Тоді давайте ще призначимо журналіста заступником головного хірурга області. Тільки я до нього лікуватись не піду. Але це теж буде сприяти популяризації професії лікаря

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.