Депутат Рівнеради хоче 40 "квадратів" для забудови у самому серці Рівного

Депутат Рівненської міської ради із фракції Батьківщина Юрій Мітін розраховує одержати 40 м2 землі біля рівненського ЦУМу. Відповідний проект рішення опублікований на сайті Рівнеради.

Згідно з документом, земельну ділянку за адресою вул. Соборна 15-Б депутат має намір одержати в оренду на 50 років. Річ у тому, що у цьому місці вже розміщено торговий павільйон, на який за рішенням Рівненського міського суду від 16 жовтня 2008 року визнано його право власності. У цьому році Мітін надумав розширяти бізнес - торговий павільйон, де зазвичай збираються любителі перехилити чарку й чимось закусити, депутат хоче реконструювати у торгово-офісне приміщення "з подальшим його обслуговуванням".

Юрій Мітін земельна ділянка Соборна 15-Б Рівне

Юрій Мітін земельна ділянка Соборна 15-Б Рівне

Соборна 15-Б Рівне

Торговий павільйон Мітіна із літнім майданчиком

Варто зауважити, що рівнян зацікавив не лише факт претендування на відведення землі, а й рішення суду від 2008 року, яким було встановлено право власності на споруду.

ВІД РЕДАКЦІЇ

До речі, у проекті рішення є цікаве речення - "Земельну ділянку відвести за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади міста Рівного". Тобто усі рівняни "допоможуть" Мітіну збирати у себе ще більше любителів оковитої і заробляти на них. Дуже хочеться дочекатися дня, коли депутати проситимуть відвести землю для будівництва, наприклад, музею чи публічної галереї, якогось центру для дітей-сиріт чи для людей із особливими потребами...

PS До речі, депутат Мітін, який є засновником компанії, що займається оптовою торгівлею алкоголем, тютюном і продуктами харчування і який у 2014 році (ще до депутатства) входив до неполітичної громадської організації Люстраційний комітет у Рівненській області, через свій язик втрапив у декілька халеп.

У травні минулого року на сесії міської ради його почало турбувати питання зовнішнього вигляду журналістів.

Читайте також: Депутатів Рівнеради турбує дрес-код і "голі ноги" журналістів

Окрім цього у вересні 2016 року також під час засідання Рівнеради Мітін висловився про те, що рівненські поліцейські не йдуть на поступки.

- Штрафують… А можна було б піти на зустріч депутатам, підприємцям і так далі, – із такими словами Юрій Мітін вступив в обговорення змін для бюджету, зокрема щодо виділення додаткового фінансування патрульним на закупівлю велосипедів.

Це висловлювання депутата свого часу прокоментувала речник управління патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко-Погореляк.

Оксана Юрченко

Коментарі

ясно чого ця гніда полізла в депутати....

Те, що знаходиться "у самому серці Рівного", це просто позорище, як і сам ЦУМ, з його вітринами, виконаними зі страшенним несмаком, але нікого з депутатів чи особисто мера міста це не цікавить, їм і так подобається. І нічого, що влітку там стоїть сморід від тих наливайок, і що там скупчення п'яниць, які там і матом виражаються і б'ються періодично....

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.