Українських солдат розважала рівненська "Віагра"

Білявка, брюнетка і руда – класика гурту «ВіаГра» найкращих часів. Але точно таке саме поєднання у дівчачого гурту з Костополя – «Тошонадо». Продюсером та керівником гурту є співак, композитор, продюсер і в минулому, депутат Рівненської обласної ради Сашко Невже. Гурт складається з трьох дівчат: Роксана Овсійчук, Нанка Харчук та Мілана Ногачевська. Нещодавно дівчата виступили у зоні АТО перед бійцями зенітно-ракетного полку. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі написав полковник Олександр Зайчук.

«Хтось допомагає воїнам АТО і українцям постраждалих районів Донбачу продуктами і реча, хтось збирає гроші на техніку, а Сашко Невже із гуртом "Тошонадо" заспівали для нас! Такий творчий десант зараз гостює у нас, військовослужбовців зенітно-ракетного полку в АТО та дітей місцевої школи. Шкода, що виконавці приїхали всьго на день. Адже емоцій не втримати, ними хочеться ділитися і з нашими військовими на інших ділянках фронту. Лірика Сашка Невже хапає за душу. А дівчата "Тошонадо" просто взірвали нас хорошим настроєм. Дійсно, коли всі - від волонтера-логіста до волонтера-музиканта нас підтримують - є віра у швидку перемогу. Ну і ще - цей творчий візит є початком нової фази нашого проекту лагіднаукраїнізація. Тепер ми не лише дитячі книги збиратимемо, а віднині ще й намагатимемося запрошувати артистів. До речі, ініціатива не наша, а місцевих освітян. Дорослі переходять на українську мову, а молодь виховується українським друкованим словом і піснею. Ми неперможні, бо ми щирі, добрі, дружні і любимо свою Україну!» - написав Олександр Зайчук на  своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Коментарі

The most enjoyable game that i have and if you want full enjoyment http://robloxfreerobuxgenerator.com then try to play this game

Thank you! This is really useful
https://ggstreetview.com

Mосковськопопівський уйо...бок! Про Зайчука кажу!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.