Подробиці: у Рівному судили чиновника-священника за хабар у півмільйона [+ФОТО]

Михайло Олійник, с Зоря, Рівненський район

Сьогодні, відбулося судове засідання щодо голови Зорянської сільської ради Михайла Олійника, якого звинувачують в отриманні хабаря у розмірі 500 тисяч гривень за виділення земельної ділянки на території села Олишва Рівненського району. Розглядає кримінальну справу колегія суддів Розогін С.В., Діонісьєва Н.М та Крижова О.Г.

колегія суддів, Розогін С.В., Діонісьєва Н.М, Крижова О.Г.

Нагадаємо, обвинувачений у хабарництві чоловік, колишній настоятель Свято-Михайлівського храму УПЦ (КП), що в селі Старожуків Рівненського району. Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримали його під час одержання хабаря, прямісінько біля Рівненської обласної держадміністрації 16 серпня 2016 року. Після чого, за рішенням суду, Михайла Олійника взяли під варту на два місяці та можливістю внести застави у розмірі 580 тисяч гривень. Окрім цього відсторонили від посади до 8 січня 2017 року.

Михайло Олійник, с Зоря, хабар

Михайло Олійник

Чиновник-священник перебував у СІЗО не довго, бо за нього, як каже Михайло Олійник, внесли заставу його односельці-підприємці, у яких просили гроші родичі обвинуваченого. Наразі, чоловік повернувся до виконання своїх обов'язків голови Зорянської сільської ради і попрацював лише два дні.

Сьогодні прокурор Андрій Войтюк подав до суду клопотання про відсторонення від займаної посади Михайла Олійника, оскільки на його думку, якщо чоловік продовжить працювати на посаді, він почне тиснути на депутатів і продовжувати свою злочинну діяльність.

прокурор Андрій Войтюк

Прокурор Андрій Войтюк 

Окрім цього, прокурор попросив суд зобов'язати посадовця не залишати межи населеного пункту, де він проживає.

Захисник обвинуваченого адвокат Цуняк щодо клопотання про відсторонення від посади голови Михайла Олійника не заперечував, утім просить суд не обмежувати чоловіка у вільному пересуванні областю. Адвокат наголосив, що на утриманні обвинуваченого є троє малолітніх дітей та непрацююча дружина, які потребують утримання. Сім'я проживає у селі Старожуків Рівненського району, у якому, за словами адвоката, зовсім немає роботи.

адвокат Цуняк

Адвокат Цуняк

Сам Олійник зазначив, що до 8 січня 2014 року носив електронний браслет контролю і жодного разу не порушив покладених на нього зобов'язань, тому він вважає, що немає підстав обмежувати його волю виключно межами його населеного пункту.

Колегія суддів задовольнила клопотання прокурора і відсторонила обвинуваченого від займаної посади ще на два місяці. Також Михайла Олійника зобов'язали не відлучатися за межі населеного пункту без дозволу прокурора та слідчого, не спілкуватися із депутатами та здати у відповідні органи на
зберігання паспорт та документи, які дають можливість виїзду за кордон. Ухвала суду оскарженню не підлягає.

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.