Хомко "кінул" рівнян із тарифом на тепло?

Громадський активіст Сергій Пінчук нагадав, що міський голова Рівного не дотримав своєї обіцянки зменшити тариф на теплопостачання. Про це експерт у сфері житлово-комунальних послуг написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

- Обіцянка-цяцянка. Ще у вересні міський голова Рівного Khomko Volodymyr та директор ТОВ Рівнетеплоенерго Коропецький обіцяли до кінця року знизити тариф на тепло. Для того потрібно було лише списати зайве майно. "Посписуємо багато майна, яке вони беруть в оренду, яке непотрібно, інші джерела. Не хочу зараз забігати наперед, але ми приблизно знаємо, що є суттєвий резерв. Ще за час існування, такого не було, щоб підприємство саме просило знизити тариф." - наголошував мер В.Хомко. Депутати повірили і ухвалили потрібне для теплоенерго рішення про списання. А тариф так і лишився незмінним. Куди поділися суттєві резерви? - дивується Пінчук.

Варто зауважити, що це не перший раз, коли Сергій Пінчук "підловлює" Володимира Хомка на брехні. Наприклад, у березні 2016 року міський голова мав необережність пообіцяти, що наступний опалювальний сезон Рівне зустріне зі 100% обліку тепла. Однак виявилося, що на початок опалювального сезону в обласному центрі лічильниками не були обладнані 217 будинків.

Читайте також:

 

Коментарі

Вже й тут смердить мацкальська троляка сашко пастухов.. раніше на ОГО смерділо, а зараз сюди перебралось чмо кацапське

А чого ж ви чекали? На цьому сайті пишуть лише те, що подобається Якимцю і його шавкам

Он лучший, все это происки врагов

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.