У Рівному будують будинок з порушеннями?

У Рівному, у провулку Підгірному, що неподалік пивзаводу, будується адміністративно-офісна будівля. Здавалось би, нічого в цьому екстраординарного немає. Але це лише на перший погляд. Однак звіривши паспорт об’єкту і саму будівлю виникають деякі питання.

На паспорті будівництва значиться, що будується адміністративно-офісна будівля висотою у чотири поверхи. Але чи то будівельники надто сильно розпрацювались і вже будують п'ятий. Хоча, можливо, ті хто замовляли будівлю вирішили будувати більше ніж заявляли. Так часто буває у сучасній українській будівельній галузі. Спочатку отримують дозволи і погодження під одну поверховість, але по факту будують значно більше.

Будується будівля генеральним підрядником ТзОВ «Будівельно-монтажне управління «Промжитлобуд 13». А замовником виступила Позняковська Наталія Гиигорівна.

Пошукові системи Інтернету знають пані Позняковську як приватного підприємця та співвласницю та директора багатьох різних компаній. Так значиться, що пану Наталія є співзасновником «Костопільського автотранспортного підприємства», директором ТОВ "Торгово-побутовий комплекс «Пассаж» та ВАТ «Депорт». Окрім того ім’я Позняковська Наталія Гиигорівна значиться у фінансових документах підприємства «УкрТехноФос» пов’язане з колишнім депутатом Рівненської облради від «Сильної України», а нині депутатом Рівненської райради від Аграрної партії України Юрієм Супрунюком.

Також на паспорті об’єкту значиться, що технічний нагляд за будівництвом здійснює Роман Сергійович Кавун. Сподіваємось він розбереться у питання невідповідності заявленого паспорту з тим об’єктом, який будується у провулку Підгірний.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.