На Рівненщині лідирують "Батьківщина" і "Самопоміч". РЕЙТИНГ

Рівень незадоволення діяльністю Верховної Ради залишається високим – діяльністю коаліції задоволені 7 відсотків українців, а опозиції – 12 відсотків. Про це повідомляє інтернет-сайт «24» наводячи дані опитування соціологічної групи "Рейтинг", проведеного у грудні цього року.

За даними соціологів, у випадку, якби дострокові вибори до Верховної Ради відбувались зараз, то 5-відсотковий бар'єр подолали би 5 партій, які й зараз представлені в парламенті – ВО "Батьківщина", БПП «Солідарність», "Опозиційний блок", Радикальна партія Ляшка та Об'єднання "Самопоміч". Ще майже 15 відсотків не визначились із своїм вибором, а чверть опитаних не брали б участі у голосуванні.

Щоправда, якщо брати до уваги лише відповіді тих осіб, які визначились зі своїм вибором та готові прийти на дільниці, то шанси з'являються ще у кількох партій – "Громадянської позиції", "За життя" та ВО "Свободи".

До слова, електоральні симпатії українців у різних регіонах країни відчутно відрізняються – якщо на заході та в центрі країни лідирує ВО "Батьківщина", то на півдні та сході – "Опозиційний блок".

Ключові слова: 

Коментарі

Яка різниця .технічний це Конський який на сьогодні рахується в штаті заступника голови райради-бо на роботу не ходить -тільки зарплату отримує. Люба партія має рейтинг по членах партії -а такі як Марчук і Конський вони просто -Члени.

До Боремельської громади Свобода йшла самовисуванням,а на голову свободівців було два,один з них технічний.....ОСЬ ТОБІ РЕАЛЬНІСТЬ...А ТАБЛИЧКА НА ШИЇ З БРЕНДОМ Батьківщине,це для лохів..

Для тих хто проводить опитування.Вам відповідь реальна :вибори депутатів до Боремельської об"єднаної громади з одинадцяти депутатів один з БПП і 4 з Аграрної партії.Рейтинг БПП -0.Кандидат на голову від "Свободи" найменша кількість голосів.На мою думку це реальний рейтин БПП і "Свободи" і виборці показують реальний рейтинг.

передивився сайт "24" і позначки не знайшов. А щодо Рабіновича то мене це теж насторожує. Але колись мене так само насторожував Ляшко. Ну не вірив я до останнього, що українці так "пожартують".

І Рейтинг говорить, що Рабіновіч на Президентських виборах набирає 7,3%. І це ж опитування активно мусолить каннал Рабіновіча

На підставі того, що в момент публікації матеріалу на сайті 24 вона була

а на підставі чого така позначка має бути?

А де помітка про те шо матеріал розміщений на правах політичної реклами?

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.