Заступник голови Рівненської облради хоче притягнути Садового "за смітття"

Рівненська облрада вимагає притягнути до відповідальності Андрія Садового – під таким заголовком з’явився пост на сторінці заступника голови Рівненської обласної ради, депутата від ВО «Свобода» Олексія Бучинського. Справа у тому, що львівське сміття, яке тримає в напруженні всю Україну починає осідати на землях Рівненщини. Так нещодавно його знайшли в Острозькому районі, про нього говорили на сесії Рівненської районної ради. А тепер виявили в одному з сіл Дубенщини. Тепер Андрій Садовий має клопіт не лише зі сміттям, а й з Рівненською облрадою.

«23 грудня 2016 року Рівненська обласна рада підтримала мій проект рішення та звернулася до львівського міського голови Андрія Садового, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України щодо припинення вивезення твердих побутових відходів зі Львову на територію Рівненської області. "ЗА" проголосували 50 депутатів. А вже наступного дня - новий "подарунок від Садового" – Сергій Гаврилюк біля с.Турковичі виявив кільканадцять тон сміття зі Львова!

Через безгосподарність однієї особи вся країна страждає від проблем зі львівським сміттям. Це ніби пухлина - метастази розходяться від однієї конкретної персони. Ми не дозволимо забруднювати Рівненську область, тому вимагаємо у представників Генеральної прокуратури та Кабміну дати правову оцінку діям Андрія Садового!» - написав Олексій Бучинський на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Ситуація зі сміттям вже стала чи то анекдотичною чи то трагічною в політичній кар’єрі міського голови Львова. Та вона може стати вдалою для його опонентів по боротьбі за владу у західній українській «столиці». Перш за все мова про ВО «Свобода», яка вже не один рік є головним опонентом Садового в боротьбі за владу. Щоправда поки що пану Андрію вдавалось втриматись на львівському «престолі». Однак нинішня сміттєва історія може стати фатальною для нинішнього очільника міста Лева.

 

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.