ВОЛЯ другий рік поспіль визнана кращим провайдером цифрових розваг України

Компанія ВОЛЯ отримала нагороду «Провайдер цифрових розваг року» у престижному міжнародному конкурсі «Вибір року 2016». Ця перемога стала ще одним підтвердженням того, що компанія утримує лідерство на ринку цифрових розваг.

Успіхи ВОЛІ підтверджує і зростання найважливіших бізнес-показників на протязі трьох років: прибуток зріс на 40%, ARPU (середня виручка на одного абонента в місяць) на 53% і показник EBITDA (прибуток до вирахування відсотків, податків і амортизації) на 11%.

Цього року ВОЛЯ продовжила розвиток високошвидкісного Інтернету, інтерактивних сервісів і власних каналів групи CINE+. У лютому компанія запустила перший в Україні дитячий канал у форматі високої чіткості ВОЛЯ CINE+ Kids.

Серед нових продуктів ─ мобільний додаток «Воля TV», який дозволяє сучасному глядачеві користуватися гаджетами і дивитися ТБ-канали, фільми і шоу у зручний час з ТБ-архіву.

ВОЛЯ ─ провайдер №1 з надання легального HD-контенту в країні. У пакетах компанії ─ більше 30 HD-каналів.

Відтак все більше рівнян готові рекомендувати ВОЛЮ як надійного провайдера.

─ Ми вдячні абонентам за високу оцінку роботи компанії ВОЛЯ. Це підтверджує, що ми рухаємося в правильному напрямку, розвиваючи наші послуги і сервіси. Протягом трьох років, незважаючи на економічну кризу, компанія інвестувала в модернізацію мережі, контент і нове абонентське обладнання 1 мільярд 400 тисяч грн. У 2017 році ми продовжимо інвестиції в розвиток інновацій та якісного сервісу, ─ говорить генеральний директор компанії ВОЛЯ Джордж Жембері.

Отримати підтримку компанії мешканці Рівного можуть будь-яких зручним способом.

Адже компанія приділяє значну увагу поліпшенню системи обслуговування клієнтів. Більшість Центрів сучасних технологій вже працює за новими стандартами, з системами електронної черги та комфортними зонами очікування.

Для більш ефективної підтримки абонентів ВОЛЯ відкрила власний інноваційний call-центр в Хмельницькому, який відповідає світовим стандартам і обслуговує користувачів з усієї країни.

Проекти ВОЛІ стали номінантами кількох престижних українських та міжнародних конкурсів. Портал самообслуговування «Мій кабінет» визнано кращим проектом на Міжнародній конференції з клієнтського досвіду в Будапешті, а онлайн-спільнота ВОЛЯ Клуб стала переможцем конкурсу DzWINNER в номінації «Проект року».

Зупинятися на досягнутому у ВОЛІ не збираються. Компанія продовжить рухати ринок уперед, аби надати ще більше можливостей абонентам.

на правах реклами