Рівненський хірург, звинувачений у смерті дитини, боїться за своє майно

Сьогодні відбулося перше судове засідання щодо екс-хірурга Думановського, якого звинувачують у смерті п'ятирічного Миколки Антонюка. Захищатиме Думановського державний адвокат Борис Савчук, тобто захист буде оплачено державою, бо мовляв лікар нині безробітний і немає грошей.

Перед початком розгляду справи по суті, адвокат обвинуваченого попросив суд, вернути прокурору обвинувальний акт, бо на думку захисту він складений не належним чином та вина Думановського не доведена.

Представник потерпілого - батька загиблої дитини, адвокат Ярослав Коноплястий заявив клопотання визнати потерпілими маму та бабусю Миколки Антонюка. Окрім того, поданий цивільний позов про стягнення моральної шкоди з Думановського у розмірі 1 500 000 гривень.

З метою забезпечення позову, адвокат потерпілих клопоче про накладення арешту на майно екс-хірурга. Сам Думановський не заперечує проти такого клопотання, але просить суд не арештовувати майно. Окрім того, у якості свідків, представник потерпілих просить викликати свідків. Це ті, хто були тієї фатальної ночі в лікарні, в тому числі батьки діток, які знаходилися на лікуванні.

Суддя Петро Денисюк усі клопотання задовольнив. Наступне судове засідання відбудеться 23 листопада о 14.30

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.