Рівненський нардеп розповів як заробити мільйони на "ялинках Кучми" (+ВіДЕО)

Народний депутат України Андрій Лозовий сьогодні змушений був відбиватися від журналістів у кулуарах Верховної Ради. Представники ЗМІ жадали коментарів щодо задекларованих 50.000 доларів, 150.000 євро і 800.000 грн (6 млн 260 тис. грн), а також святих мощах 13 століття. Останні, до речі, за словами нардепа, у хресті-енколпіоні йому передав дід.

Ілюстрація з фейсбук-спільноти Рівненщина політична

Між іншим самого себе Андрій Лозовий вважає "церковною мишею в порівнянні з багатьма".

Стосовно вказаних у е-декларації коштів, то Лозовий запевняв журналістів, що одержав у спадок або усе чесно заробив. При цьому, судячи з відповіді Лозового, він не сплатив жодної копійки податків.

"Я, як і багато людей у цій країні офіційно не оформлювався і ніколи з цього приводу не парився", - сказав нардеп.

Лозовий розповів, що перші гроші заробив у 13 років, торгуючи ялинками на дикому базарі у Рівному.

"Я тоді "заганявся", кричав, що це ялинки з дачі Кучми. Він тоді ще був президентом", - пригадав Лозовий.

Читайте також: Рівненський нардеп купив хрест-реліквію за 7210 грн чи все таки одержав у спадок?

Коментарі

Йому тринадцятий минало-він ялинки скуповував в лісопосадці за селом,чи то так шишечки в карманчиках шуршали ,чи то так білочки голодні зубчиками скреготали.

Молодець він Майдані стояв. досить поливати грязюкою людину.

жирнa задньопривідна свиня. Говномєс!!!

Сцикло, яке обізвало госпідара, а саме побоялось попросити вибачення. Слабак, сопливий слабак..

27-ми літні "церковні миші», ви думаєте, що, кидаючи нам, і тут же забираючи, ті 1300-2000 грн., ми усі недоумки і вам маємо вірити. Та, виявляється, що навіть за такого існування ми здатні ще думати. Так, у служінні мамоні ви переалюнули усіх і вся. Бо такими темпами ще жодна владна рать так не багатіла і стільки у Європи навколішки не стояла. Це ж треба у неповних 30 років так вміти "госовувати". Будучи до того безробітними, за два роки "наголосувати" такі мільйони, такі авто, стати такими великими знавцями мистецтва аж до його колекціонування... Оце то нова генерація, оце то люблять Україну, що аж денно й нощно "душу й тіло " за неї, Україну, ложать. Схаменіться! До совісті не кличу, бо ви не знаєте, що це таке і «ніколи з цього приводу не парились». Але у вільний від «служіння народу» час, почитайте, як любить казати наш генеральний, морального авторитета, Ліну Костенко. Це ж про вас і до вас вона звертається устами українсько начебто «самашедшого»: "Віддайте мені життя! Віддайте мені мою Батьківщину! Якщо я народився, значить на цій землі мені теж щось належить. Але нахабні, розв’язні, безсовісні — не віддадуть! Ми бездомні у своєму домі, ми безпритульні у своїй країні». Ой, не віддадуть. Уже й крихти зі своїх царських столів самі, один в одного, попідберають.

Та не церковна миша він, а криса!!! Морду роз"їло більше ніж в собаки. Доречі дуже вони схожі.

так прикол в тому що пересічному громадянину різниці немає хто привладі ,що ваші що наші один хрен пенсія 40євро, дай мені особисто похрен чий портрет висить на сціні у кабінеті можновладців

І це тільки копійки, представте якщо ця шобла захватить владу на рівненщині.
Маргеналам виборцям- привіт.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.