Рівненська активістка вибачилась за емоції перед поліцейським

Днями в соціальних мережах з’явилось відео, яке викликало хвилю невдоволення у рівненських користувачів «Фейсбуку». На ньому працівник патрульної поліції спілкується з відомою рівненською громадською активісткою Ліаною Диновською. Поліцейський зупинив авто, яким керувала пані Ліана і вимагав пройти тест на алкоголь.

На своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» Ліана Диновська опублікувала відео інциденту з коментарем обурення діями працівників рівненської патрульної поліції. Відео почало швидко ширитись інтенетом. Одне з інтернет-видань опублікувало ці кадри під заголовком: «Як поліцейський задовольняв своє службове его».

Пізніше, прес-службою рівненської патрульної поліції було оприлюднене відео з нагрудної відеокамери поліцейського.

Ще згодом пані Ліана Диновська розмістила на своїй сторінці у соціальній мережі пост, в якому говорить, що шкодує за надмірну емоційність у тій ситуації.

«Ситуація з зупинкою патрульними для мене виглядала абсолютно інакше, оскільки саме певні обставини диктували емоції. Сьогодні мені реально дуже соромно, що я не стримувала емоції, оскільки діти в надзвичайній обстановці - то все. Багато, хто зараз мені в лічку пише, що все вірно я робила, типу просто від безвиходдя, підтримують мою поведінку- вчора я так само вважала, але зараз змінила думку кардинально. 
Сильна людина не та, яка буде не дивлячись ні на що диктувати свої правила, сильна людина - визнає помилки. Тому приношу вибачення патрульному, якого вчора уявно в емоціях я ненавиділа. Маю побажання - прислуховуйтеся до обставин, які керують людиною. Оксана Юрченко, ти дійсно права, що емоції негативні, дуже шкодую
». - написала Ліана Диновська на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Коментарі

Сорвалося 2 минета по 500 гривень бо позвонила дитина. А тут ще поліцаі.....

Одне слово - БИДЛО. В Атестаційній комісії ти сиділа для того, щоб в поліцію прийшли нові люди які по новому дивилися на свої обов'язки та боролися з такими "Адвоканутими юристами" та мажорами на дорозі. Ганьба таким громадським активістам.

Пиздец, мента бывшего пьяного катать по кабакам квасиловским....

Тупа курка, за дітьми ховається. А чого ти дура лазиш з алкашами, коли діти дома з температурою, так порядна мати не поступає, так поступають шалави

Сиділа курка на атестації, а терпер щоки дує, що поліція хренова, кого ж ти атестувала?

А що там Боря Радінов біля неї мурчить. Це колишній начальник штабу пробухав 20 років в міліції.Видно з нею вирішує щоб повернутись назад.Нічого не вийде.

Я пані Ліана Диновська активіст до мене звертатись на ВИ а я вас всіх буду називати гівно.

Такі "активісти' це нажаль ,сьогоднішнє обличчя нашого Рівного.

Нарешті проявилася суть наших рівненських "активістів", як обсирати медиків, вчителів, суддів то можна, а як нормально відреагувати на зупинку поліції, то ні. Поліції респект!

Після такого хамства до представників органів влади навіть противники надання поліцейським більших повноважень самі стануть затятими прихильниками таких законодавчих змін.
Хамство з боку п.Диновської і все. Патріот з москальським акцентом.

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.