Рівненський екс-митник Вавровський знову програв - його не поновлять

Житомирський апеляційний адміністративний суд відмовив колишньому начальнику Рівненськоі митниці Олегу Вавровському у поновленні на посаді. Таким чином житомирські судді залишили чинним рішення Рівненського окружного адміністративного суду, ухвалене у липні цього року.

Нагадаємо, що Вавровського наказом у березні цього року звільнив голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров. Підставою для звільнення були висновки спеціальної комісії, яка виявила порушення з боку Вавровського у 2015 році. Цікаво, що Вавровський намагався уникнути відповідальності і більше півроку переховувався на лікарняному.

За час "хвороби" Вавровський встиг побувати ще в одному скандалі - працівники відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Рівненській області виявили у помешканні батьків та співмешканки відповідно 34 700 дол. і  27 500 дол.

Також нещодавно виявилося, що поліція Рівненщини ухиляється від розслідування кримінального провадження №12013190020000101 щодо продажу рівнянок у сексуальне рабство, у матеріалах якого фігурує Вавровський.

Вавровський
Вавровський

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.