У Рівному люди з сокирами і бульдозером захищають парк від забудови

Схоже протистояння дворічної давнини у парку на Пагорбі слави у Рівному отримало своє продовження. Ще у 2014 році фірма ППФ «Офіс-дизайн» розпочинала забудову в парковій зоні Пагорбу слави. Тоді на захист парку стали громадські активісти. Протести мало не переросли у сутички.

Активісти знесли паркан, дехто погрожував спалити будівельну техніку. Будівельтники, яких пов'язують з «Набережним кварталом», зважаючи на рішучість громадськості – відступили. Техніку та залишки огорожі прибрали та припинили роботи. Але забудовники залишили у парку складених кілька бетонних блоків. І от тепер суд угледів в цих блоках незавершене будівництво.

Як повідомляв нещодавно сайт «ВСЕ», господарський суд Рівненської області, в особі його судді Оксани Андрійчук, погодився із аргументами забудовника-правопорушника і визнав частину (майже 72 кв.м.) закинутого зарослого пустиря на Пагорбі слави у Рівному самовільним будівництвом, дозволивши його узаконити. З цим не погодились люди і вийшли знову на Пагорб слави.

Сокири, лопати та трактор: з таким спорядженням кілька десятків активістів взялися розчищати ділянку. Головною метою є показати, що громада міста й надалі готова відстоювати парк. Незважаючи на хитрого забудовника і візуальні галюцинації суддів люди не допустять знищення парку у Рівному.

Коментарі

оооо, народний бунт! думаю без кремля не обійшлося, спецоперація спланована ФСБ і на гроші Сбєрбанку. Скоро прибуде нац. гвардія проводити пацифікацію зрадників

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.