Рівняни поповнили бюджет на 1071 млн. грн.

Саме стільки надійшло податків і зборів до Зведеного бюджету за січень-серпень поточного року і це майже на 213 млн. грн. більше ніж за відповідний період минулого року. Темп росту збору платежів до відповідного періоду минулого року склав 24,8 %. Повідомляє ДПІ у м. Рівному ГУ ДФС у Рівненській області

При цьому, до Державного бюджету за січень-серпень мобілізовано 460,6 млн.грн., що на 15,5 млн. грн. більше ніж за відповідний  період минулого року. Місцевий бюджет за вісім місяців поповнився на 610,7 млн. грн., що на 197,1 млн. грн. більше минулорічного показника.

В той же час, у серпні до бюджетів усіх рівнів зібрано 159,6 млн. грн. платежів, що на 44 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року. Темп росту збору платежів до минулого року склав 38,1%.

Крім того, як повідомила перший заступник начальника ДПІ у м.Рівному Ірина Груздєва, надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 546,3 млн. грн.

Основними джерелами наповнення казни залишаються податок на додану вартість, податок на доходи фізичних осіб, військовий збір, єдиний податок, акцизний податок з роздрібного продажу та плата за землю.

 

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.