На Рівненщині висохло святе джерело

Джерело Святої Анни, що на кордоні між Рівненською та Тернопільською областями, висохло. Про це повідомляє інтернет-сайт «ЧаРівне».

За переказами, купання в ньому допомагає від багатьох недуг, а також від безпліддя, тому до джерела приїздить багато паломників.

Як повідомив депутат Почаївської міської ради Тарас Паляниця, після початку будівництва нового храму, вода почала поступово зменшуватися. Припускають, що джерело спустошилося через посушливе літо та внаслідок падіння ґрунтових вод.

- Так, дійсно джерело св. Анни висохло. В минулу неділю ми їздили туди. Надіялись на одне, а побачили зовсім інше. Хоча людей там дуже багато. І автобуси, і машини - ніде припаркуватись було. Окрім самого джерела, на території є колодязь, з якого можна просто набрати води чи напитись. Питання: чи це просто колодязь чи та вода, що була у джерелі. Є іконна лавка, церква, їдальня чи то столова і через дорогу ведеться будівництво нового храму. Чому пішла вода з джерела? А хто знає чому. Один Бог знає, - написала Іра Соломко.

Ключові слова: 

Коментарі

Dода є
інформація про це є на сайті самого Джерела
https://xn-----8kcg2aajfzhacf9afkh7f6d8c.com.ua/
там фото і відео за 2019 рік

Що ви до нього вчепилися? Ви одна з тих кого він поімєл і не передзвонив? Пише на що вистачає фантазії.

Московські попи , ще раз лохонулись коли дорогу зробили, не з Київ - Чоп , а з Кременця, простіше було б воду завозити пожежними машинами, може вагонами...

кривошей розтрубив, що все буде у новому форматі, все буде по-новому. А "новини" ті самі. Якщо про захоплення церков не пише, то знайшов джерело. Видно, поступило замовлення. А то вже давно нічого не писав спеціаліст з церковних питань. Літо посушливе, рівень води дуже впав. Таку проблему мають не лише Онишківці, а й інші села району. А називати віруючих людей лохами і довірливими ідіотами. то це якраз у вашому стилі.... Так що нічого не змінилося.

яку свиню природа шахраям в ризах підклала! багато років вони викачували гроші з карманів довірливих бабусь та інших наївних ідіотів, а тут краник перекрито. Дохід від цього джерела був в рази вищий ніж прилеглої АЗС. Але я думаю вони швиденько зорганізують чергове "чудо" на якомусь прилеглому джерелі, бажано щоб теж неподалікк трасси, щоб не було проблем з логістикою лохів.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.