На Рівненщині за хабарі не садять до в’язниці

Здолбунівським районним судом Рівненської області у кримінальному провадженні по обвинуваченні колишнього начальника Здолбунівської ОДПІ Баранова Ю.М. визнано винним  у скоєнні злочину, що кваліфікується за ч.3 ст. 368 кримінального кодексу України – одержання хабара  в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище. Повідомляє ВВБ ГУ ДФС у Рівненській області

Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років  з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади  чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.  

Баранова Ю.М. звинуватили в тому, що перебуваючи на посаді начальна Здолбунівської ОДПІ, використовуючи своє службове становище з метою отримання неправомірної вигоди за не вжиття адміністративних заходів та не нарахування до сплати податків отримав від суб’єкта господарювання у лютому 2013 року хабар в загальній сумі 25 000 грн.  

Проте, згідно статті 75 Кримінального кодексу України, суд врахувавши тяжкість вчиненого злочину, особу винного та інші обставини справи, вирішив що виправлення засудженого можливе без відбування покарання, тому Здолбунівським судом Рівненської області прийнято рішення про звільнення від відбуття покарання з випробовуванням, встановивши Баранову Ю.М. іспитовий строк 3 роки з позбавленням права займати керівні посади на державній службі сроком на 3 роки та позбавлення спеціального звання радника податкової служби другого рангу.»

 

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.