Журналіст збирає гроші на лікування хлопчика

Ведучий екстремального тревел-шоу «Світ навиворіт» на «1+1» Дмитро Комаров збирає гроші, щоб допомогти 18-річному Андрію Полтавцю, у якого виявили рак лімфатичної системи. Мінімальна сума, яка дозволить Андрію вижити, - 12 500 у.о.

«Чи житиме цей хлопець, залежить від нас з вами. Якщо одна людина з 20 відгукнеться і перерахує 1 долар (відмовившись від чашки кави), хлопець буде жити», - написав Дмитро на своїй сторінці у соціальній мережі.

Андрій молодий, розумний, активний, сповнений планів і бажань. Він захоплюється машинами та мотоциклами, обожнює тварин. Зі своєю німецькою вівчаркою, коли був здоровий, він часто їздив на виставки собак.

Страшний діагноз Андрію поставили три роки тому. Важкий і дорогий курс лікування виснажив сім'ю морально і фінансово, але дав тимчасові результати. Регулярні обстеження після хіміотерапії показували, що імунна система хлопчика відновлюється. Але напередодні його повноліття сім'я отримала страшну звістку - рецидив.

«Я бачив в очах Андрія страх. Він не вірить в те, що це відбувається з ним. Каже, що все це нагадує страшний сон», - каже Дмитро Комаров.

Батько Андрія продав свою точку на ринку, щоб оплатити лікування сина. Відновити бізнес не вдалося. На банківських рахунках родини порожньо. Мама Андрія перенесла інфаркт на нервовому ґрунті і не може працювати.

«Благодійні фонди проходять повз таких, як Андрій. «Він же вже не дитина», - кажуть вони. І від цього особливо боляче», - розповідає Дмитро.

Телеведучий особисто познайомився з Андрієм і його батьками, дізнався подробиці хвороби, і готовий виступити гарантом того, що всі гроші підуть за призначенням. Відмовившись лише від однієї чашки кави і перерахувавши ці гроші на карту мами хлопчика, ви врятуєте життя 18-річного Андрія.

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.