У Рівному зникне ще одна історична будівля?

Схоже у Рівному може розгорітись черговий скандал. Цього разу навколо будинку розташованого за адресою – вулиця 16 липня, 59. Цей будинок, який стоїть на розі вулиць Драгоманова та 16 липня найстаріший у Рівному і збудований ще у 18-му столітті. Він відносився до палацового комплексу князів Любомирських. А в самому будинку мешкав управитель князівського палацу.

Про те, що один з небагатьох історичних будівель міста може чекати доля всіх його попередників (знесення, перебудування до непізнаваності і т.д.), повідомляє інтернет-сайт "Рівне 1".

"Це - найстаріший житловий будинок, який зберігся в місті Рівне. Більше того, він порожній і досі перебуває у власності міста. Громадські активісти звернулися до влади з пропозицією влаштувати у ньому музей міста. Тим більше, що по фейк-проекту "Міленіум-Плаза" поряд мав будуватися цей музей. На це активісти отримали якусь мутну відповідь про те що на цей ласий будинок є якийсь інший претендент.

Нема сумніву в тому, що він не буде відновлювати дах з червоної керамічної черепиці, який у 18-му сторіччі був на цьому будинку, відновлювати зовнішній вигляд фасадів і т.п. Він зробить 25% "покращень " і викупить у міста за безцінь будинок, знесе його і бабахне там чергову "висотку". – повідомляє інтернет-сайт "Рівне 1" з посиланням на жителя центральної частини міста Рівне.

Коментарі

Не хочеш подати електронну петицію в мерію, з цього приводу?

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.