Нардеп від Рівненщини захищає "айдарівця" від суддівськго "бєзпрєдєлу"

У Києві нардеп від Рівненщини Андрій Лозовий з нардепом Єгором Соболєвим та активістами і бійцями батальйонів «Донбас», «Айдар» і корпусу «Азов» блокують приміщення Печерського суду. Їх метою є не допустити вивезти в СІЗО "айдарівця" Валентина Лихоліта, якому у п'ятницю ввечері після обрання запобіжного заходу.

Печерський суд, своїм рішенням, заарештував на два місяці колишнього начальника штабу батальйону "Айдар" Валентина Лихоліта. Після цього в будівлі суду сталася сутичка. А присутні заблокували приміщення суду, перешкоджаючи етапуванню «айдарівця» до СІЗО.

- Ми далі не дозволяємо вивезти в СІЗО айдарівця Валентина Лихоліта, якого суддя Печерського суду Гладун постановила заарештувати за звинуваченнями лідерів еленерівців Сєвєродонецьку", - зазначив народний депутат Єгор Соболєв. - Ніч минула спокійно. Приблизно о 03:00 перед судом з'явилася велика група "космонавтів", присутні бійці Айдару та Донбасу без додаткових запитань забарикадували усі двері і приготувалися до штурму. Його не було. Натомість до нас приїхали бійці Азову на чолі з Андрієм Білецьким.

Напередодні у суді виступили народні депутати Єгор Соболєв та Андрій Лозовий з проханням взяти на поруки Валентина Лихоліта. На думку нардепа від Рівненщини Андрія Лозовога, за гратами мають сидіти ті, хто виступають потерпілою стороною і звинувачують Лихоліта. Оскільки саме вони брали участь в організації проросійських мітингів на Донбасі.

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.