Рівненський АТОшник Федір Капустинський: "Олександр Зайчук уникає відвертої розмови з нами"

У Рівному набирає обертів скандал навколо заступника голови громадської організації "Рівненський громадський контроль" Олександра Зайчука, який також виконує обов'яки заступника керівника Рівненського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО». Нагадаємо, що заступник комбрига 93 ОМБР Олександр Василенко, підполковник ЗСУ Федір Капустинський, командир Рівненського батальйону підполковник Микола Капінос, керівник ГО "Допомога армії - Рівне" Вікторія Шинкаренко просять політика не спекулювати на темі АТО, адже сам він не воював на сході України і не має статусу учасника антитерористичної операції.

Тим часом на електронні пошти ЗМІ сьогодні надійшла позиція Рівненського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» щодо заяв стосовно заступника голови обласного округу Олександра Зайчука.

Тези, озвучені в зверенні, прокоментував підполковник ЗСУ Федір Капустинський:

Про скромність деяких «волонтерів», «героїв-полковників» та «військових експертів» мені вже доводилося говорити. Немає бажання вступати в полеміку, але названо моє ім’я.

«Поважним офіцером» і тим більше «військовим експертом» ніколи себе не вважав. Тому прохання особисто мене так не називати.
На превеликий жаль, Олександр Зайчук навіть не бажає прямого спілкування і для цього використовує інших (маю на увазі коментар Павла Побережного).
Знаю Сашка з 1999 року. Проходили разом службу, товаришували. З початком війни наші дружні стосунки стали псуватися. Я був мобілізований в першу хвилю в березні 2014 року і Сашко різко припинив спілкування зі мною. Але своє ставлення до нього я змінив різко після того, як Сашко, намагаючись очолити Громадську раду при УМВС, привселюдно заявив, що він - учасник Майдану і волонтер. М’яко кажучи, це просто не відповідало дійсності.
Я не хочу коментувати громадську діяльність Сашка, але є такий тип людей, котрі просто захоплюються самі собою. Їм головне - бути у центрі уваги і насолоджуватись похвальними одами у свій бік, але при цьому, маючи тверду мету добратися до влади і «стать у истоков распределения материальных средств». А яким чином бути на вістрі – це питання вже інше. Отут Саша і допустився грубої помилки та став приписувати собі чужі заслуги.
Очоливши після Сергія Стрільця організацію, Олександр став висловлюватися в адресу інших спілок учасників АТО про надмірну ласку до них з боку влади, неефективність в роботі і таке інше. Ми це пропускали повз вуха. А коли на імені Сергія почала будуватися ціла піар-кампанія, то це вже було занадто.
Про історію з тепловізором краще знає Вікторія Шинкаренко та Микола Капінос. Я впевнений, вони обов’язково дадуть коментарі.
Про "бронік" для мене:
Павло Побережний, зробивши таку заяву, проявив, м’яко кажучи, некомпетентність, і якщо буде надалі так діяти – перетвориться на посміховисько. Але він просто зробив те, що сказав Сашко.
Бронежилет для мене придбала Мар’яна Рева і передала Зайчуку. Саша зателефонував моїй дружині і вони зустрілися біля відділення "Нової пошти", де Сашко віддав їй "бронік",  дружина відправила його мені "Новою поштою". Сашко не знав, що Мар’яна мені телефонувала, і я надавав деякі документи для оформлення придбання цього засобу захисту. Але все моє оточення в Рівному знало, що Саша мені круто допоміг. Я на це не звертав уваги. До цього часу. Отакі справи.

Читайте також: 

«Всеукраїнський союз ветеранів АТО»: Зайчук з волонтерами допомагав Капіносу та Капустинському

Офіцери ЗСУ звинувачують заступника голови "Рівненського громадского контролю" в непорядному "піарі" на учасниках АТО

Коментарі

Да, Зайчук в своём репертуаре. Как был показушником в 161 ОМБр ( г. Изяслав), так и продолжает в том же духе.

слухайте дядьки, скільки можна розводити цей качиний базар. Ну добре одна стаття , так ні це вже за пару днів третя і всі одинакові - хто має більше заслуг, хто шо кому купив. Та ви розберіться по- чоловічому у чоловічій розмові. Чесно слово, що за бабскі зведення рахунків?

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.