Офіцери ЗСУ звинувачують заступника голови "Рівненського громадского контролю" в непорядному "піарі" на учасниках АТО

Рівненські офіцери Збройних сил та волонтери просять не "піаритися" на учасниках АТО заступника голови ГО "Рівненського громадского контролю", полковника військової кафедри НУВГП Олександра Зайчука. Заступник комбрига 93 ОМБР Олександр Василенко, підполковник ЗСУ Федір Капустинський, командир Рівненського батальйону підполковник Микола Капінос, керівник ГО "Допомога армії - Рівне" Вікторія Шинкаренко просять політика не спекулювати на темі АТО, адже сам він не воював на сході України і не має статусу учасника антитерористичної операції. 

 

"Це в кулуарах рівненських новин пишуть. Пане Зайчук, гламурний паркетний полковник, який отримав звання під час війни просто на кафедрі інституту, вам не соромно перед сусідами вашого військового будинку? Ви всім можете в очі дивитись? Ви зі всіма вітаєтесь????? З підполковником Alexander Vasilenko, який тримав старий термінал ДАПу, чи з підполковником Микола Капінос, який штурмував Савур Могилу? - обурилась на своїй сторінці в "Facebook" керівник ГО "Допомога армії- Рівне" Вікторія Шинкаренко. -  Як ви ще умудрились пропіаритись на звинуваченому Стрільцю???? Ви спокійно спите, кошмари не сняться, совість спокійна? Ви не хочете дати прес-конференцію по ваших заявах? Я залюбки з вами поспілкуюсь в прямому ефірі, і не лише я! Ви мене забанили у соцмережах, достойна відповідь жінці від справжнього полковника!!!! Можливо, громадськості буде цікаво, то не соромтесь, поспілкуємося! Це вже занадто, чесно! До речі, журналісти, може, вам буде цікаво, як можна під час війни отримати полковника, не будучи на тій самій війні? Бо мені цікаво. Навіщо створювати спілку учасників АТО, третю в Рівному, якщо мета одна, і при чому в засновниках - пан Зайчук, якщо до АТО він жодного відношення не має? А давайте дізнаємось разом? Мені цікаво.)))

Голову Рівненської обласної спілки ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Сергія Стрільця, який знаходиться в ув’язненні у Луганській області, у біді не залишають його соратники. Вони вирішили бомбардувати зверненнями усі можливі державні органи з проханням перевести справу Стрільця на територію центральної України.

Олег Куницький (ліворуч) та Сергій Стрілець, фото з Мережі. Кримінальне провадження стосовно Сергія Стрільця пов'язане зі зникненням Олега Куницького

Таке рішення було прийнято на першому з’їзді Рівненського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО».

АТовці вважають, що кримінальне провадження, відкрите проти Сергія Стрільця, несправедливе, а східні суди – упереджені.

- Ми одноголосно проголосували за звернення до усіх можливих керівників органів державлади з проханням перевести цю справу з донецьких упереджених судів на територію центральної України. Ми повинні визволити нашого захисника з того "юридично-кримінального" полону, - зазначив заступник керівника Рівненського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Олександр Зайчук.

Нагадаємо, Головне управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України фактично відхрестилося від свого колишнього підполковника. Його було звільнено з лав ЗСУ. Також в Управлінні повідомили, що «питання щодо дотримання вимог законодавства судом та органами, які здійснюють досудове розслідування, не належать до компетенції оборонного відомства».

За прес-релізом ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО»"

- Ну що тут можна коментувати... Хто знає про крайню поїздку на судове засідання у справі Стрільця у Кремінну? Мало хто. Чому? Тому, що люди, котрі хочуть допомогти, допомагають, і не волають про свою допомогу. Дуже багато пафосу і величності у цьому з'їзді. Хай Сашко не ображається, але це все процес, а важливий результат. Ну і скромність. Це одна із основних людських чеснот. Вона обов'язково має бути притаманна людині, особливо офіцеру. Сашко, підтримую пана Петра Солтиса, не ліпи біля себе тему АТО, дратує дуже сильно, - прокоментував ситуацію підполковник ЗСУ Федір Капустинський. 

- Можна було б не звертати увагу на таких діячів, хай собі бавляться. Коментувати тут дійсно нічого, я - не лікар, а тут діагноз. Цікаво було б поспостерігати за прямим ефіром, з задоволенням взяв би у ньому участь, чомусь впевнений, що його не буде, не той формат для молодого політика Сашка. Публічній особі публічно запропонували взяти участь у прямому ефірі (звичайно, якщо це зацікавить журналістів), де ця публічна особа могла б повністю спростувати всі звинувачення у паркетності і.т.д. Як політик,  Зайчук міг би "поморозитись", це звичайна практика, це не дивно. Але ти, Сашко, полковник, заступник обласної спілки УЧАСНИКІВ АТО. Тебе на прямий ефір запросила жінка, волонтер, ти офіцер. Ти повинен прийняти цей виклик і захистити честь та гідність учасників АТО, припустимо, мою, як учасника АТО, Стрільця і всіх інших, - зауважив командир Рівненського батальйону підполковник Микола Капінос. 

Заступник комбрига 93 ОМБР Олександр Василенко був більш стриманим у коментарях:

-  Війна стала мощами, до яких обов'язково треба прикластись.

Журналісти сайту "ВСЕ" звернулись до Олександра Зайчука за коментарем:

- Коли Сергій Стрілець очолив ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО», то попросив мене стати його заступником. У статуті організації допускається, щоб там були учасники бойових дій і люди, небайдужі до долі учасників АТО. Я не хотів цієї посади, але все ж Сергій мене переконав і я погодився. Ви знаєте, яка ситуація зараз склалася із Сергієм Стрільцем… Допоки він у СІЗО, я був тимчасово виконуючий обов’язки голови організації. Нещодавно у нас відбувся перший з’їзд Рівненського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО». На його початку я виступив перед учасниками і запропонував обрати нового керівника організації, точніше, виконуючого його обов’язки. Адже я дійсно не маю морального права займати цю посаду, хоча, за, документами, проблем нема. Я виконував покладені на мене обов’язки, керував створеною структурою, вирішував організаційні питання. Отож тимчасово виконуючим обов’язки керівника став Павло Побережний. Зараз я залишаюся на посаді заступника. А взагалі вважаю, що не варто шукати чорного кота в темній кімнаті, натомість потрібно працювати і показувати результат, - наголосив Олександр Зайчук

Тим часом на електронні пошти ЗМІ сьогодні надійшла позиція Рівненського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» щодо заяв стосовно заступника голови обласного округу Олександра Зайчука.

- Аби відкинути спекуляції та дискусії на тему керівництва Рівненського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» повідомляємо, що цими днями під час першого з’їзду членів організації одноголосно прийнято рішення, що на час відсутності голови Сергія Стрільця його обов’язки виконує Павло Побережний. Тобто, звинувачення в сторону організації, що її очолює не учасник АТО є безпідставними. Також, варто наголосити, що згідно статуту організації, стати членом чи обраним до керівного органу може бути також родич учасника чи волонтер, та людина, яка вболіває і підтримує учасників АТО. Ця норма діє і в інших громадських організаціях АТО. Нагадаємо, що Олександр Зайчук займається волонтерською роботою. Неодноразово виїжджав в зону бойових дій з гуманітарною допомогою для бійців АТО і мешканців постраждалих районів. Зокрема, у 2014 року у складі волонтерського десанту Олександр Дмитрович відвозив харчі та тепловізор для бійців підполковника Капіноса. Також, коли була скрутна ситуація з бронежилетами і шоломами, Зайчук за підтримки керівництва органів держвлади у Рівному допомагав нашим захисникам на сході засобами захисту. Серед тих, хто отримав таку допомогу був і Федір Капустинський. Тому, заяви поважних офіцерів із звинуваченнями в бік Зайчука є щонайменше спекулятивними. Рівненський обласний округ ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» - досить молода на теренах Рівненщини організація і засновувалася Сергієм Стрільцем. Коли нашого голову викрали, Олександр Зайчук допоміг встояти на ногах організації, організовував надання волонтерської допомоги в зону АТО та учасникам АТО, членам організації. Ми працюємо над однією справою, а тому просимо перестати розводити розбрат, - наголосив ТВО голови СВА Павло Побережний.

 

Читайте також: 

Рівненський АТОшник Федір Капустинський: "Олександр Зайчук уникає відвертої розмови з нами"

«Всеукраїнський союз ветеранів АТО»: Зайчук з волонтерами допомагав Капіносу та Капустинському

Офіцери ЗСУ звинувачують заступника голови "Рівненського громадского контролю" в непорядному "піарі" на учасниках АТО

Коментарі

Служил в одной бригаде со старшим лейтенантом Зайчуком и капитаном Капустинским. Время не меняет людей. Зайчук как был самовлюблённым нарциссом, которого кроме пиара в Изяславской районной газете и в штабе 13 АК (Ровно) ничего не интересовало, так им и остался. Капитан Капустинский всегда был честным, порядочным офицером.

Про скромність деяких «волонтерів», «героїв-полковників» та «військових експертів» мені вже доводилося говорити. Немає бажання вступати в полеміку, але названо моє ім’я.
«Поважним офіцером» і тим паче «військовим експертом» ніколи себе не вважав. Тому прохання особисто мене так не називати.
На превеликий жаль Олександр Зайчук навіть не бажає прямого спілкування і для цього використовує інших (маю на увазі коментар Павла Побережного).
Знаю Сашка з 1999 року. Проходили разом службу, товаришували. З початком війни наші дружні стосунки стали псуватися. Я був мобілізований в першу хвилю в березні 2014 року і Сашко різко припинив спілкування зі мною. Але своє ставлення до нього я змінив різко після того, як Сашко, намагаючись очолити Громадську раду при УМВС привселюдно заявив, що він учасник Майдану і волонтер. М’яко кажучи це просто не відповідало дійсності.
Я не хочу коментувати громадську діяльність Сашка, але є такий тип людей, котрі просто захоплюються самі собою. Їм головне бути у центрі уваги і насолоджуватись похвальними одами у свій бік, але при цьому маючи тверду мету добратися до влади і «стать у истоков распределения материальных средств». А яким чином бути на вістрі – це питання вже інше. Отут Саша і допустився грубої помилки та став приписувати собі чужі заслуги.
Очоливши після Сергія Стрільця організацію Олександр став висловлюватися в адресу інших спілок учасників АТО про надмірну ласку до них з боку влади, неефективність в роботі і таке інше. Ми це пропускали мимо вух. А коли на імені Сергія почала будуватися ціла піар-кампанія то це вже було занадто.
Про історію з тепловізором краще знає Вікторія Шинкаренко та Микола Капінос. Я впевнений вони обов’язково дадуть коментарі.
Про бронік для мене:
Павло Побережний, зробивши таку заяву проявив, м’яко кажучи, некомпетентність і якщо буде надалі так діяти – перетвориться у посміховисько. Але він просто зробив те, що сказав Сашко.
Бронежилет для мене придбала Мар’яна Рева і передала Зайчуку. Саша зателефонував моїй дружині і вони зустрілися біля відділення Нової пошта де Сашко віддав їй бронік і дружина відправила його мені Новою поштою. Сашко не знав, що Мар’яна мені телефонувала і я надавав деякі документи для оформлення придбання цього засобу захисту. Але все моє оточення в Рівному знали, що Саша мені круто допоміг. Я на це не звертав уваги. До цього часу. Отакі справи.

Зайчик.? Проснись тебя почти выгнали с головы громадськой рады МВД тут гонят? Ты , что клоун и педофил.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.