Рівненські нардепи відправили у відставку генпрокурора

Сьогодні Верховна Рада України відправила у відставку генерального прокурора Віктора Шокіна. За його відставку не проголосували 37 народних депутатів із 339 зареєстрованих у сесійній залі. Натомість за відповідний проект постанови №4122 за проголосували 289 нардепів. Проти було найбільше народних обранців із фракції "Опозиційного блоку" - 19.

Майже всі народні депутати підтримали звільнення генпрокурора. За проголосували Олександр Дехтярчук та Василь Яніцкий (БПП "Солідарність"), Вадим Сидорчук та Юрій Вознюк (Народний фронт), Олег Осуховський (ВО "Свобода") та Сергій Євтушок (ВО "Батьківщина"). Був відсутній у парламенті, відповідно не брав участь у голосуванні Андрій Лозовий з фракції "Радикальної партії Олега Ляшка".

Серед найбільш імовірних претендентів на посаду генерального прокурора найчастіше називають три кандидатури: народний депутат від БПП "Солідарність" - Юрій Луценко, військовий прокурор – Анатолій Матіос та нинішній голова СБУ – Василь Грицак. Кандидатом також вважають нинішнього керівника Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського. 

Коментарі

Ну і що? Шоколадний зробить генпрокурором В/ОШоКІНА!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.