Молода рівнянка і її малюк потребують нагальної допомоги на лікування

Молода рівнянка Олена Бакалейко потребує допомоги. Нещодавно вона зіштовхнулась із дуже складними обставинами. Олена стала мамою, та пологи відбулись на 6-му місяці вагітності. Впродовж останніх двох місяців немовля перебуває в реанімації Рівненської обласної лікарні, де медики і родина бореться за життя дитини.

Великі кошти молода родина вже витратила на порятунок малюка, але їх спіткала нова біда. В Олени, виявили рак нирки, і тепер вона бореться не лише за життя своєї дитини, а й своє.

На лікування необхідна велика сума - приблизно 20 000 тис.дол. Зважаючи на обставини, сума для родини непідйомна. Тому друзі, почали збір коштів на порятунок молодої мами і просять про допомогу в усіх небайдужих.

Контактні дані чоловіка Олени для отримання інформації:

Рома Бакалейко – 063-437-38-05 

Реквізити картки ПриватБанк: 4731 2171 1339 6228
Бакалейко Олена

Ключові слова: 

Коментарі

Невже до таких повідомлень не можна прибрати можливість коментування, щоб різні хворі на голову не писали тут різну дурню?

Ти навіщо тролиш єгову та ісуса? Зараз в православних придурків дах від цього зірве))

Шалом!
Слава і Хвала Господу Богу, Який викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас!
Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий!
Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і прощення за спробу своїми силами і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості!
І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Ієшуа-Спасителя і Кров'ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров'я і перемагати смерть!
Де гарантія, що у вашому житті не прійде відчай і не знадобиться диво!
Радість в Господі, сила наша!
Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
(Матф.5:4)
Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля!
У Тебе всі часи і терміни!
Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.