Як рівненські нардепи голосували за відставку Яценюка?

Верховна Рада не відправила уряд Арсенія Яценюка у відставку. За висловлення недовіри Кабінету Міністрів проголосували 194 депутати при необхідних 226. Серед тих, хто фактично висловив підтримку діючому уряду, - рівненські «народнофронтівці» Юрій Вознюк, Віталій Корчик та Вадим Сидорчук, пише "Четверта влада".

Раніше парламент визнав діяльність уряду за рік незадовільною, повідомляє "Українська правда".

Перед голосуванням "Опозиційний блок" залишив сесійну залу ВР. Про це повідомив у "Твіттері" депутат Мустафа Найєм. Також на своїй фейсбук-сторінці він написав, що вважає провал голосування за відставку уряду змовою олігархів:

Ось як за відставку уряду голосували рівненські нардепи:

Згідно з законодавством, питання про відповідальність Кабінету Міністрів не може розглядатися Верховною Радою більш ніж один раз упродовж чергової сесії, а також протягом року після схвалення програми діяльності Кабінету Міністрів.

Як повідомлялося, у вівторок президент Петро Порошенко закликав Яценюка і генпрокурора Віктора Шокіна піти у відставку.

В українському політикумі виникла гостра криза. За відставку Яценюка виступили дві фракції коаліції – "Самопоміч" і "Батьківщина".

Як відомо, парламент 371 голосом призначив Яценюка прем`єр-міністром 27 лютого 2014 року. Це була рекордна кількість голосів за історію голосувань кандидатур на цю посаду.

Коментарі

Вознюка в смітник по приїзду....

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.