Рівнянки не дбають про своє здоров'я - головний медик Рівного

Велика частина жіночого населення Рівного не бажає дбати про своє здоров"я.

Про це у Facebook написала начальник управління охорони здоров'я виконавчого комітету Рівненської міської ради Вікторія Покоєвчук.

- Сьогодні відверто спілкувались та аналізували роботу акушер-гінекологічної служби. Серед проблемних питань - низький відсоток проходження профілактичних оглядів жінками. В пологовому будинку м. Рівне успішно працює цитологічна лабораторія з сучасним обладнанням та кваліфікованими спеціалістами. Відверто дивує не бажання дбати про своє здоров"я великої частини жіночого населення. 64% випадків раку шийки матки трапляється у жінок після 50 років. Хто ще думає проходити цитологічне обстеження чи ні. Подруги, приятельки, фб френдеси -зверніться в жіночу консультацію. Будь ласка. Це життєво важливо для Вас і Вашої сім"ї. Будьте завжди здорові і боріться за його збереження. Фото нашої лабораторїі та операційної після ремонтних робіт

Коментарі

Якщо так дбаєте про здоров"я жінок, то зробіть, щоб хоч би профогляди були безкоштовними. А то, не встиг переступити поріг поліклініки, як відкривай ширше гаманець і бігом в приватну аптеку з захмарними, ніким неконтрольованими накрутками. Ну а далі.... Хай Бог боронить вас захворіти!!!!!

До Вас звернись!!!Зразу ж буде букет хвороб..і рецепт на "космічну" суму .І адреса аптеки в якій потрібно ліки купувати..тоді по справжньому захворієш..А так менше знаєш-довше проживеш..

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.