Рівненський «Правий сектор» поселився у дворі під управлянням МВС

Лідер «Правого сектору" Дмитро Ярош закликав своїх прихильників по всій Україні влаштувати акції протесту та продовжувати їх до тих пір, поки не будуть арештовані представники влади, які, на його думку, винні у трагічній події в Мукачевому. Відтак під стінами УМВС України в Рівненькій області уже другу добу, перебувають активісти. Наразі там знаходиться до 20 осіб.

Текст вимог Яроша, розповсюджений прес-службою:

«Закликаємо продовжити безстрокові політичні акції до арешту винних, на думку «Правого сектора», в трагедії - Ланьо, Медведчука і відправки у відставку всього керівництва силових структур Закарпатської області та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова».

Начальник управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області Сергій Максимов зазначає, що міністр внутрішніх справ Укарїни Арсен Аваков, на сьогоднішній день робить усе, щоб у державі був порядок.  

- Усі озброєні люди, якщо вони не силовики, вважаються злочинними формуваннями. Як би вони не називалися – «Правий сектор» чи ще якось. Я міністра підтримую повністю. До активістів виходили заступники, я спілкувався. Вони підтримують своїх побратимів і наскільки я розумію, не володіють повністю інформацією про те, що там насправді відбувалося. Там зараз розбираються правоохоронні органи, хто почав цю стрілянину і буде дана належна оцінка. Винні повинні, однозначно понести покарання.

Нагадаємо, 11 липня 2015 року внаслідок сутички бійців 1-го запасного батальйону «Добровольчого українського корпусу» (ДУК) з охороною народного депутата, екс-«регіонала» Михайла Ланьо та співробітниками органів внутрішніх справ загинуло двоє ДУКівців та ще декілька осіб було поранено (шестеро співробітників органів внутрішніх справ, троє цивільних осіб та п'ятеро добровольців ДУКу, що були у Закарпатті на ротації).

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.