На Здолбунівщині перевірятимуть підприємців, що торгують алкоголем та цигарками

У Здолбунівському районі щотижня перевірятимуть підприємців, якіпродають тютюнові та алкогольні вироби. Адже чимало з них ухиляється від сплати акцизу. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуку" написав голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук.

"Проаналізували сплату акцизу до місцевих бюджетів. У деяких сільських радах ситуація кричуща. Ось, наприклад, у селі Ступно за 5 місяців поточного року сплачено акцизу на суму аж 25 грн. Це значить, що в цьому селі з початку року підприємцями було реалізовано алкоголю (і пива теж) та цигарок аж на 500 гривень!!! 
У зв'язку з цим під головуванням першого заступника голови Здолбунівської РДА Леоніда Власюа працювала робоча група райдержадміністрації із вживання заходів ізвиявлення та залучення до сплати в місцевий бюджет акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. Далеко ходити та їздити не довелося. В ході проведення заходів у одному з продуктових магазинів, що в самому центрі Здолбунова, виявлено факт реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів без відповідних документів, про що повідомлено Здолбунівський РВ УМВС України в Рівненській області (фото 2,3,4). У магазині не було не те що касового апарату, а й навіть куточка споживача! Подія зареєстрована в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Здолбунівського РВ УМВС. Проводиться перевірка. Для мене залишається відкритим питання, чому підприємець, якому належить магазин, дозволяв собі діяти так зухвало: торгувати окремими товарами в центрі міста без відповідних документів. 
Разом з тим всі розуміють, як складно сьогодні підприємцям, і влада зобов'язана їм сприяти або хоча б не заважати. Але коли одні зі шкури пнуться, щоб сплатити державі все, що належить, а інші звикли працювати лише в тіні - це не правильно. І реакція відповідних органів, у тому числі й влади, має бути миттєвою. А тому я дав доручення голові робочої групи, щоб такі, як сьогодні обстеження проводилися щотижнево", - написав Сергій Кондрачук.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.