У Рівному радник Президента говорила про оздоровлення дітей учасників АТО

Під час зустрічі із радником Президента України Ольгою Богомолець, рівненські посадовці підняли питання щодо необхідності оздоровлення дітей учасників АТО та тимчасово переміщених осіб.

Так, за словами Олександра Савчука, поки що в законодавстві не прописаний статус дітей учасників та дітей-переселенців. Тож і пільги для них відсутні. Не передбачені на оздоровлення й кошти у Фонді соціального страхування.

- Ми на своєму, обласному, рівні робимо усе можливе для оздоровлення дітей цих категорій. Але цього не достатньо. Було б добре, якби Верховна Рада відмінила, або хоча б призупинила дію статті на цей рік, котра забороняє використовувати гроші Фонду. Адже ми зобов’язані оздоровити дітей цих категорій, - зазначив заступник голови ОДА.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА, наразі на Рівненщині проживає близько тисячі дітей учасників АТО, ще стільки ж дітей-переселенців.

Ольга Богомолець пообіцяла ретельніше вивчити це питання для розгляду у профільному Комітеті парламенту. Адже проблема організації літнього відпочинку дітей цих категорій фактично існує і в інших регіонах України. Тож радник Президента України сприятиме вирішенню цієї проблеми на законодавчому рівні.

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.