Рівненський суддя образився на слово «скандальний» і збільшив позовні вимоги

Сьогодні мало відбутися  перше судове засідання за позовом судді Олександра Тимощука до журналіста Вікторії Мамотюк, юриста Ліани Диновської та засобів масової інформації. Втім розгляд справи перенесли через заяву «про збільшення позовних вимог» до Вікторії Мамотюк, яку він направив сьогодні вранці до канцелярії суду.

У заяві, зокрема, йдеться: «У своїй первісній позовній заяві завдану мені відповідачами моральну шкоду я оцінив у розмірі 200 000 гривень. Цей розмір моральної шкоди я поки що не збільшую, він залишається таким самим, але за умови, якщо відповідачі надалі не поширюватимуть щодо мене недостовірну, наклепницьку і образливу інформацію».

- Цікаво, що у своїй додатковій заяві суддя Тимощук просить суд зобов’язати мене, після рішення суду на його користь, безперервно упродовж двох місяців публікувати про нього позитивні статті. Це неймовірно смішить, а де ж їх узяти? - зазначає журналіст Вікторія Мамотюк. – Переконана, що ми суд виграємо, адже є усі докази причетності судді Тимощука до схеми, про яку я писала раніше. Окрім того, є свідки, які не бояться говорити правду. До слова, захищає суддю Тимощука той самий адвокат, який захищав ріелтора Богдану Євтух – Андрій Сенчук. Цій ріелторці дісталася квартира бабусі. Публікації на цю тему я робила раніше, що і не сподобалося Тимощуку.

Сьогодні під стіни суду прийшло більше сотні небайдужих рівнян, хтось навіть приніс смітник, на якому написано: «Вимагаємо люстрації судді Тимощука». Інші активісти тримали у руках плакати: «Після розмови із суддею – інвалід на все життя» (мова йде про чоловіка, якого, як стверджує потерпілий, побив суддя із своїм братом прокурором), «Вбивця в мантії» (суддю Тимощука звинуватили у тому, що він збив на смерть чоловіка – батька двох дітей, втім Тимощуку вдалося довести, що машину у нього вкрали за місяць до ДТП, попри те, що, як стверджують потерпілі, у справі був свідок, який бачив Тимощука за кермом автівки у день ДТП), «Разом із ріелторами віджав квартиру у бабусі» і «Одіозний 200 штук» (так прозвали суддю у соціальних мережах активісти, адже саме на слово «одіозний» образився суддя і подав позов на 200 тисяч гривень). До слова, активісти кажуть, що смітник – це попередження для судді, і заявляють, що мають намір, якщо суддя не піде сам, люструвати його народним методом – смітником.

Юрист Ліана Диновська розповіла, через що з самого початку виник спір:

-  У 2013 році розпочалася справа, де Гуріна Валентина Іванівна, моя довірителька, хотіла встановити право власності на житло своїх померлих родичів. Справа була розписана на суддю Тимощука. Він запропонував мені зустрітися в приміщенні суду. У присутності мене та працівниці суду почав озвучувати схему:  квартири, де є спадкоємці четвертої черги, йдуть на міську раду як відумерла спадщина, тому він запропонував 30 % вартості квартири віддати юристу міської ради, а 20 % - йому за позитивне рішення в суді і за те, що справа не піде до апеляційного суду для подальшого розгляду. Ми на таку схему не погодилися, а суддя документи не повернув, вони потім опинилися в іншої претендентки на квартиру -Богдани Євтух, вона і стала спадкоємицею житла. У тій справі п. Євтух захищав адвокат Андрій Сенчук, який зараз захищає суддю Тимощука.

Наразі справу перенесли на 5 червня 2015 року. А сайт «ВСЕ», як і раніше, готовий надати можливість судді Тимощуку висловити свою точку зору. 

Коментарі

"я знаю багатьох людей які нелюблять с.тимощука"- і шо,в кожного, кому цей вурдалак зіпсував життя,кішка тонка знати трубу потяжче і поважче???нехай ходить ,і оглядується..

Кожен вірить в те що хоче вірити але судді забирати квартиру в жінки похилого віку і щоб в душі нічого не заворушилося то ви мене вибачте наскільки потрібно бути страшною людиною. Просто ніколи не можна забувати що на місці цієі жінки могли опинитись ви чи ваші рідні, і тоді б ви дякували людям які відстоюють ваші права. Ми не маємо права закривати очі на такій суддівський безпридел. А сотні людей не має тому що на роботі були особисто я знаю багатьох людей які нелюблять с.тимощука але говорити про це привселюдно бояться та і в м. Рівне всі це знають.

Журналісти нині не менш проплачені. Тому важко повірити у ваші "крила за спиною". І варто раніше включати мозок про що пишеш, а не зараз давити на жалість типу "У матері трьох дітей..."

шановні прихильники Тимощука, не вдастся вам звинувачувати і надалі всіх, за кіоску в будці, яку вам кидає Тимощук! Людмила , ви з 2005 року виступаєте проплаченою штурмовою собакою даного судді та його брата прокурора, вся інфа є в соціальних мережах, з посиланнями на те, як ви разом із Тимощучками проводили відеоконференції , та їздили під стіни Верховної Ради. Всі злодіяння Тимощука ви списуєте на ворожнечу з Денисюком, намагаєтесь нас всіляко очорнити, але у вас в цей раз нічого не вийде, кістка в будці не спрацює , оскільки не можна доводити те, що інвалідність людини це проплачена акція судді Денисюка чи смерть людини , це спланована акція, чи заволодіння документами це все замовне і проплачене! Тому дожлвуйте Людмило свою кістку , скоро будете на сух пайці!

Мдя, більше сотні )))) Бугага

Ух, ця Мамотючка нічо така.

Ліана і Вікторія, а чим закінчилась історія із квартирою? Вона повернулась законному спадкоємцю? Чи було кримінальне провадження хоча б по факту? На якій воно стадіі?

:))а як недоторкані троляки-опариши з "високим IQ:))) рухаються? правильно,розумниця-повзають:))))))))))))і,саме головне,однокліткове-побільше наголосів:))

"повилазили..." Рівень інтелекта нижче 0 ! Маємо яскравий приклад "творчого мистецтва" дино-мамотюків ...

тимощуковські троляки повилазили..

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.