Скандальний рівненський суддя хоче "здерти" 200 тисяч гривень із багатодітної мами-журналістки

Скандально відомий рівненський суддя Олександр Тимощук подав у суд на рівненську журналістку, маму трьох дітей Вікторію Мамотюк. Суддя вимагає від неї 200 тисяч гривень компенсації моральної шкоди. Причиною для цього стали матеріали, які журналістка публікувала на місцевих сайтах. 

Зокрема, як написала Вікторія Мамотюк у своєму "Фейсбуку", "прославлений" на всю Україну суддя Рівненського міського суду Олександр Тимощук подав на неї позов у суд і вимагає 200 тисяч гривень.

"У позовній зайві йдеться про те, що я, як журналіст, перебуваючи у змові з соціальним юристом Ліаною Диновською (яка буцімто виконувала брудне замовлення, якоїсь посадової особи, яку Тимощук не називає), публікувала завідомо неправдиві та наклепницькі матеріали. Тепер Тимощук хоче відбілити свою честь, гідність та ділову репутацію))). Тимощук хоче, щоби я несла СОЛІДАРНУ відповідальність за заподіяну йому шкоду. До слова, подібні моїм публікаціям, виходили сюжети на ICTV у «Надзвичайних новинах», на Інтері та 1+1, але боягуз Тимощук не наважується подати позов на центральні канали, а лише на регіональну журналістку та місцеві сайти))) 

Я вже неодноразово чула про так звану проплаченість моїх публікацій. Останнього разу, мені буцімто заплатили правоохоронці декілька сотень доларів за відзняте мною відео під стінами міліції, де п’яні правоохоронці падали об асфальт - щоби я його не публікувала…. Знайомі мені міліціонери розповіли про те, що хтось, взяв від тих п’яних гроші і нібито передав мені, а я така погана, взяла гроші, а відео все одно опублікувала. У даному випадку смішно те, що від моменту зйомки і до моменту опублікування пройшло не більше двох годин)))) А тверезих не було серед тих, хто бачив що я знімала. Тобто вхлам п’яні правоохоронці, за дві години встигли взяти гроші, приїхати до мене, заплатити… Відео тут:
1. https://www.youtube.com/watch?v=23-maRQd3Qc
2. https://www.youtube.com/watch?v=vrl9fwbvAMY

Повертаючись до суді Тимощука. Тепер боягуз хоче, щоби я йому сплатила 200 тисяч гривень моральної шкоди)))) Публікації на тему одіозного судді тут: 
1. http://vse.rv.ua/…/1379585730-rivnenskiy-sud-piketuvali-pos…
2. http://vse.rv.ua/…/1383652810-rivnenskiy-sud-zrobiv-pension…
3. http://vse.rv.ua/…/1380525289-u-kvartirniy-spravi-suddi-nov…
4. http://vse.rv.ua/…/1378809178-rivnenskiy-sud-znovu-vzyavsya…
5. http://vse.rv.ua/…/1375436284-hto-zabrav-u-rivnyanki-kvarti…
6. http://vse.rv.ua/…/1422288115-skandalniy-rivnenskiy-suddya-…
7. http://golosno.com.ua/…/1421858864-odiozniy-suddya-iz-rivno…
8. http://www.rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=013917
І ще, дуже багато є всього у сюжетах центральних ЗМІ)"
(текст подано без змін).

Коментарі

Фактивно це політичні переслідування та репресії за те, що ти Віка виконуєш журналістську роботу.
Я б на твоєму місці звернувся в міжнародні організації та до уряду європейських країн та США. Зараз ці прихвостні кредити просять, щоб розікрасти, а нашим дітям і внукам потім віддавати. Думаю, що уряди США та Європи приймуть правильні рішення.

І рівненські ментозаври ще раз окунуться мордою в ту субстанцію, з якої вони всі зроблені.

http://vse.rv.ua/zhittya/1374999502-cherez-suddyu-rivnyanka-vtratila-kva...

не забуваймо також, що цей хапуга-рішалово має кришу в прокуратурі у вигляді брата. Тому він має вплив на мвс та спільний корупційний бізнес з багатьма керівниками структур вдсбез, вищого бувшого та нинішнього керівництва мвс - ресторани, кафе, сауни, фірми-присоски при мвс та інші бізнеси, побудовані на відмитих керівництвомм мвс, прокуратури та суддями брудних незаконних коштів з хабарів, віджатих коштів з бізнесменів та інших коштів корупційного походження.

Всі прекчудово знають на що здатні шакали ментозаври.
Щоб очернити людину вони шиють кримінальні справи, роблять наркоманами, геями, проститутками. Це типовий набір репресивних методів сталінської совкової гидоти під назвою українська міліція.
Не забуваймо, друзі, що ці шакали мусора, як і будь-які неповноцінні та морально ущербні, дуже мстиві. Тому вони мстяться за викривальні статті Віки проти них. Але Віка написала правду. В міліці, прокуратурі та судах злочинець на злочинці і злочинцем поганяє. Ну які можуть бути докази? Свій свого не посадить. Міліція торгує кримінальними справами, прокуратура та суди у кримінільній мафіозній звязці. Як же вони дадуть в обіду такого "цінного кадра" як хабарник і рішалово тимощук?

так, у своїх статтях Мамонтюк передчасно звинувачувала суддю Тимощука. Тому що надавати оцінку його діям можуть тільки правоохоронні органи. Якщо ніяких доказів його протиправної діяльності правоохоронними органами не здобуто, значить все що виклала у своїх статтях Мамонтюк є наклепом і брудом. Але в той час, коли люди вчились стаціонарно у вузах щоб стати кваліфікованим журналістом вона народжувала дітей, от і бракує їй клепки - що можна писати, а що ні. Якщо журналіст у своїй статті вживає оціночні судження про те, що хтось когось обікрав обдурив...і т.д., то кожен такий вислів повинен бути підтвердженим письмовим доказом. Мамонтюк, не варто прикриватись своїми трьома дітьми, коли ти робиш людям зло, ти не задумуєшся про наслідки. Читаючи твої статті, дійсно помічаєш що тобі не тільки розуму досвіду кваліфікації бракує, а ще і елементарного знання граматики. До чого ти також до позову Тимощука приплітаєш міліцію і відео яке ти зняла? Щоб "згустіть краскі" навколо своєї персони? Крик душі....

А що скажете про позов до Надзвичайних новин? Там теж такі, як ви написали? А на 1+1 і нашому сайті?
Тобто за вашою логікою суддя д'Артаньян, а всі українські журналісти...?

Погоджуюся з Нелльою. Момотючка ще та шлюшка, але я б її вдув

Після революціі суди почали працювати краще, бу га га :)

А чи не пора перевертню у мантії тимощуку повторити долю киїіських перевертнів в міліцейських погонах???!!!
Невже у славному місті Рівне нема провокаторів, які хочуть стати героями?
Це сцикливе падло тимощук, що для прокуратури потрібні рішення виносить та має 3 квартири та дів іномарки 2014 та 2012 років. Це потвора, які забирає квартири у людей, інвалідів!

Ти ба яка шакаляча потвора. Це ж воно сучара через мусорів продажних так мститься Вікторії за її статті, хоче рота заткнути.

Ну якщо його не люструють як тих київських пі..дарасів з АК, то це буде дуже дивно.

правильно робить що мочить цю журнашлюшку, вона виконувала замовлення. Так само як Крівошеєв виконує замовлення проти Хомка. Маю надію що конфіскує її майно і вона піде працювати на Кихвську трассу, обслуговувати далекобійників. Вперше погоджуюся з судом. Після революції гідності наші суди справді стали працявати краще.