На Рівненщині покарали прокурорів

У червні минулого року органами міліції (а саме – Рівненським РВ УМВСУ в області та СУ УМВСУ в області) зареєстровано кримінальне провадження за фактом зловживань з боку колишніх посадовців влади, які відправляли працівників бюджетної сфери, апаратів державних адміністрацій, студентів учбових закладів для участі в антимайдані.

У подальшому вказане кримінальне було закрите. Водночас перевіркою прокуратури області з’ясовано, що таке рішення було прийнято передчасно, оскільки не були проведені усі необхідні слідчі дії. Через неналежне процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у цьому кримінальному провадженні застосовано заходи дисциплінарного впливу до 4 працівників прокуратури.

Питання вжиття заходів до двох заступників прокурора області за неефективний нагляд при розслідуванні вирішиться після їх виходу на роботу (після одужання та виходу з відпустки).

За рішенням прокурора області Сергія Кубрака кримінальне провадження було передано до слідчого відділу прокуратури Рівненської області, яким у стислі обвинувальний акт щодо особи скеровано до суду. 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Коментарі

Ну а де прізвища покараних?

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.