Райони Рівненщини отримали нових керівників

Відповідно до розпоряджень Президента України від 17 лютого, призначено п’ятьох голів РДА. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Згідно із указом Президента України головою Здолбунівської райдержадміністрації став Сергій Кондрачук, Острозької – Віталій Ундір. Рокитнівщиною керуватиме Микола Кушнір. Рівненську РДА очолить Віталій Стельмах, а Дубровицьку – Сергій Киркевич.

Відповідні Розпорядження оприлюдено на офіційному сайті Глави держави.

Коментарі

Шановний пане Василю!
Мені відомо про порядок видачі і таке інше, щодо земельних ділянок.
Для Вас, цитую, ч. 1 ст. 116 Земельного кодексу України: «Громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за РІШЕННЯМ органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених цим Кодексом або за результатами аукціону».
Де я був коли роздавали землю навколо міста Рівного? На «дивані лежав».
Щодо фактів, пане Василю повторюся та надам оригінал повідомлення та коротенький коментар: 1кв.м земельної ділянки коштує для фігуранта 128095 : 6922 = 18 грн. 51 коп. – під’їзд асфальт, усі інженерні комунікації інше…
Видавник: Рівненська обласна державна адміністрація
Номер: 428 Дата: 5 серпня 2013 Дата оприлюднення: 09.08.2013 р.
Розглянувши клопотання громадянина Чугуннікова Віталія Семеновича, звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки та відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України « Про місцеві державні адміністрації» і статей 17, 122, 127, 128, 141 Земельного кодексу України: 1. Вилучити земельну ділянку площею 0,6922 гектара, яка перебуває у постійному користуванні відкритого акціонерного товариства „Рівнезалізобетон” на території Городоцької сільської ради Рівненського району, та продати її у власність громадянину Чугуннікову Віталію Семеновичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (обслуговування будівлі цеху металоконструкцій), за 128 095 гривень, визначених на підставі експертної грошової оцінки земельної ділянки.
2. Доручити Рівненській райдержадміністрації в установленому порядку укласти від імені облдержадміністрації договір купівлі-продажу земельної ділянки із громадянином Чугунніковим Віталієм Семеновичем…
В. о. голови адміністрації А.Юхименко
P.S. А в цей час Василю Україна починала кипіти та був Майдан, Революція Гідності.
Хто був біля корита той і залишився, однак громада Рівненського району інша, все бачить і чує. Залишилось трішки і наступить терпінню кінець. Слава Україні! Слава Героям!

Ну що починаємо обкакувати людей пане Миколо.А ви знаєте думку жителів Рівненського району?А чи відомо вам що землю зараз може виділяти тільки Деркомзем?А де ви були коли роздавалися всі землі навколо Рівного?
Перш ніж щось стверджувати наведіть факти.

Шановні громада Рівненщини, в тому числі Рівненського району!
Вчора відбувалась знаменна дата-Президент подарував, призначив чергового голову Рівненської районної державної адміністрації Стельмаха Віктора Петровича.
Нібито і добре, місцевий, освічений має дві вищих освіти, трудолюбний: трудовий шлях розпочав з роботи у КСП ім. Лесі Українки с. Забороль Рівненського району, правда лише 2 два місяці з 20.06.94 по 21.08.1994. А далі пішов в бізнес – не вийшло, пішов в податкову міліцію – не вийшло, треба працювати, пішов в ревізори – не вийшло,теж треба працювати, з допомогою родини пішов керувати в управління економіки, в подальшому податкової інспекції району.
А ось тут і Революція Гідності відбувалась і Віталія Петровича спасати неньку Україну злодійський режим ЯНУКОВИЧА 03 лютого 2014 року призначає заступником голови Рівненської райдержадміністрації і Ви думаєте не вдалось ? Вдалось. Після домовленостей із «Свободою» по тихому 04 квітня 2014 року вибирають заступником голови Рівненської районної ради. ЖИТТЯ СКЛАЛОСЬ.
Ну а далі що ??? А далі кум не залишить кума без роботи, так було усі роки Незалежності України. Кум – впливовий, на даний час посадовець ГУ ДФС в Рівненській області, трішки посприяв і Стельмах Віталій Петрович – ГОЛОВА району.
А ГРОМАДА району все стерпить, їм допомогу АТО необхідно надавати, наших вояків із полону визволяти і таке інше.
Громадянин Чугунніков!
А де обіцяні кандидати та їх публічне обговорення. Мабуть Ви вже забули. Вірно землю буде легше та дешевше в Рівненському районі купувати і таке подібне виробляти. Слава Україні!

Кушнір добувае та кришуе янтар, ліс, браконьєрство!! на ньому мінімум два вбивства, незаконно захоплює землі! і тут вуа-ля - голова РДА !!!! ах да, це ж за те що кричав "банду геть"!!! ну, народ, тримайтесь тепер, ви ж "настоящу" банду вигнали, так? а посадили кого? браво
пс.: здохни, сука

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.